Jump to content

Седалки


Ocb1914

Recommended Posts

Колеги да ви попитам откъде и как мога да си намеря кожени седалки отпред и отзад за 8p 2003-4,мойте са обикновенните и постоянно се цапат , скърцат и т.н.А тия дето са с кожен салон да кажат доволни ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с кожа и алкантара. Проскърцва рядко и само шофьорската, защото съм 100кг. Иначе и аз мразя паразитни звуци, за това лятото ще ги смажа.

Sent from my S7 Edge

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами явно под седалките има някакви пружини аз поне така си мисля и както си караш и примерно да намалиш се чува скърцане , пробвах със силиконов спрей долу по релсите ,но не става и направо искам да си ги сменя с други. Скъпи ли са с кожа и алкантара

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси насраната алкантара без извинение, че и една торба пари и искат.... щом пасацерската седалка е така, представям си шофьорската...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети коментара на @kup0nq над моя.

Чуди се в какво състояние ще е шофоьрската седалка щом пасажерската е в тоя вид.

Обаче "пасажерската" е реално шофьорска при тази кола защото е с десен волан.

Чатна ли сега или да обяснявам още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написах, че не е от значение с какъв волан е колата та да стане ясно на автора, че му вършат работа и седалки от кола с десен волан.Всичко съм прочел и разбрал и не е нужно да обясняваш още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно, че е с десен :D така или иначе са супер зле... като сложиш и доставка + усилията за демонтаж/монтаж + пари за реставрация....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих отнесъл този салон веднага за 600-650лв. Усилията по монтаж/демонтаж са минимални. Мисля че и доставката, и евентуалната рестраврация ще се преживеят като се има предвид, че нова тапицерия само за облегалката на предна седалка е към 500лв при това текстилна... Нацепеният подлакътник не се брои, защото колегата може да си вземе неговия, от стария салон. 

 

Разбира се винаги остава риска да се окаже че забележките не са само тези, които се виждат на снимките.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Passi написа:

Написах, че не е от значение с какъв волан е колата та да стане ясно на автора, че му вършат работа и седалки от кола с десен волан.

Аз не съм съгласен с това. Може външно и механично да са еднаква седалките, но датчиците да коланите и окабеляването им в самата седалка са различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, manoleo написа:

Аз бих отнесъл този салон веднага за 600-650лв. Усилията по монтаж/демонтаж са минимални. Мисля че и доставката, и евентуалната рестраврация ще се преживеят като се има предвид, че нова тапицерия само за облегалката на предна седалка е към 500лв при това текстилна... Нацепеният подлакътник не се брои, защото колегата може да си вземе неговия, от стария салон. 

 

Разбира се винаги остава риска да се окаже че забележките не са само тези, които се виждат на снимките.

Тоя 100% ще се навие за 600-650 така че не знам какво чакаш.

Принципно в комплект с климатроника и подлакътника не е толкова лоша оферта, особено ако имаш добър автотапицер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една дупчица ми се е отворила в джоба, иначе да съм го налазил вече :hilezh:

След като платя ГО, каско, данък, дискове и накладки този месец, може да се замисля и за друг салон.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...