Jump to content

Избор на съдомиялна


Recommended Posts

Здравейте колеги.Решили сме да си вземем съдовиялна вкъщи и се чудим каква да е.На мен не ми се дават много пари а,и от известно време гледам това Беко което рекламират с инверторня мотор.Имате ли някакво инфо за него,защото като показатели е перфектно но после какво ще излезне един господ знае.Не ми се купува втора ръка.Блазни ме също и доста голямата гаранция което недай боже да има проблеми с машината,то евентуалното им отстраняване няма да ми гълта допълнителни средства.Благодаря предварително на отзовалите се.

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай тази с най-дългата гаранция, която има функция изплакване. Другото са приказки под шипковият храст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, martinich said:

И я вземи 60 см, а не 45 см като мен. :hilezh:

45 см за 1 човек е идеална.

за повече от 1 60 см е задължителна ;)

 

Аз съм с Бош и съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, mitaka7717 said:

Ами уж бил 3А икономичен и безшумен.

Да не бъркаш с пералня? В миялната има една помпичка за водата - шепа моторче.

Ако искаш да е тиха - гледай да има двоен корпус. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.Не бъркам.Така пише,че е с инверторен мотор. http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher-BEKO-DFN-28330-W/p/680640 ето това е линк към нея .

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, redalex написа:

45 см за 1 човек е идеална.

за повече от 1 60 см е задължителна ;)

Бяхме двама, като я взех. Електролукс е и за 12-13 години е чук. Лошото при 45 см е че един ден като я бракувам, ще трябва пак да взема такава, или да сменям кухнята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме с дете и 45 мисля,че ще ни дойде малка а,и гости като дойдат.А относно прекрояването на кухнята да това е една от причините за да искам 60 см.Ще я взема свободно стояща,защото сме на квартира и не ми се прави чужда кухня а и мисля,че впоследствие по-лесно ще я продам.Предстои ме покупка на жилище в слесващата една,две години така,че по дългата гаранция ще ми е от полза за бъдеща продажба.

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди половин година купих Беко DIN 28330. С инверторен мотор е. Вярно, за вграждане е , доста е  тиха, в сравнение със съдомиялните, до които съм имал досег.

Увеличих гаранцията до 5 години ( след това я камилата, я камиларя )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, redalex написа:

45 см за 1 човек е идеална.

за повече от 1 60 см е задължителна ;)

 

Аз съм с Бош и съм доволен.

Няма нищо задължително. Ние сме 14 години с 45см и 4 човека. Не е нужно да има 60 см за да го пълниш 2-3 дни. Единствен + на 60 см е да пъхаш големи тави евентуално.

Старото ми НЕО изкара 12 години и прокапа. Изнесохме го на площадката на етажа и на втори я ден някой го открадна. Съответно си купихме нова. :hilezh:

Отърваха ме от ремонт един вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взеф я аз вече колеги.Дано да излезне читава.Благодаря ви за коментарите.Ще пиша нататък евентуални отзиви.

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беко 60 см. с инверторен мотор свободностояща.Тази която в момента я рекламират на промоция в Технополис за 570 лв. Утре смятам да я монтирам и съм си поканил гости да я пробвам после :))))

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/18/2017 at 6:22 PM, mitaka7717 said:

Ами уж бил 3А икономичен и безшумен.Нямам идея.60 см ще е задължително.

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Имам две MIDEA, на по 10 години. Ползват се всеки ден поне по веднъж. Не са се чупили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я монтирях и сега я пробваме.Наистина супер тихо работи.Въобще не се чува.За това как мие ще пиша утре :))))

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами някакви хапчета 3в1 на Финиш.Ако има нещо наистина добро моля да ми кажете.

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Finish Quantum препарат и сол пак от същата марка. Преди да сложиш посудата в миялната изплакване с топла вода и веднага пускаш, иначе ако изчакаш може да пробваш на ръка и да прецениш дали да се сърдиш на машината.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...