Jump to content

Рециклираха дюзите и сега чукат повече ,някой да каже от какво е?


krastev_1

Recommended Posts

Здравейте,  рециклираха дюзите и сега чукат повече ,някой да каже от какво е

Редактирано от grizzly
Ужасно заглавие
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпръсквача е задължително да се смени. Колега тия неща не се правят където и да е, защото е възможно да са ти взели една торба пари и нищо да не са направили. Ако са нови дюзите или рециклирани заводски през Бош, има отгоре на черната част генерирани кодове, с които се адаптират новите дюзи, но ако си ги правил в някой гараж, не разчитай на това, което пише отгоре.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите забелязах, че цъкат повече след ремонта.

Да разбирам, че е нормално ли, че се чудех, ама вече ми омръзна да се разправям с какво ли не и не се впечатлявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сериозен сервиз ми ги пратиха в истамбул те работели с тях  от години но сега като я запаля мени обороти ,дали е от това че не са адаптирани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно, който ти ги е демонтирал/монтирал да ти ги вкара новите IMA кодове, които са изкарали за дюлзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и възможно ли е от това да мени обороти след палене , а и как да се адаптират като няма такъв номер или то самата програма си го прави да знам като я правят какво да гледам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бяха нови и затова  майстора се ядосва и ще им ги връща, те се извинявали и ще си ги оправят не се било случвало до сега , но да питам след като си  оправят трябва ли да се адаптират 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене си вземай парите от тоя сериозен сервиз ако можеш. Проблемът ти най-вероятно не от адаптацията, а от кофти рециклирането, ако въобще е правено нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да попитам на мен при палене ми вдига малко оборотите до към 1000-1100 от какво може да е ...и имам чувството че изломбурква нещо но не мога да го опиша...не е тракане ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен ги вдига при палене. Сигурно е нормално.

Виж тропането е лошо.

 

Има някакъв звук от изключването на стартера, еднократен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам при топъл двигател си пали, като часовник без да вдига обороти, а на студен ги вдига за секунда ... ако са вериги знам, че трябва да изтраква отчетливо... може ли да е от вихрови клапи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/19/2017 at 10:00 PM, krastev_1 said:

Здравейте,  рециклираха дюзите и сега чукат повече ,някой да каже от какво е

Не че злорадствам, но при положение, че си беше спазил уговорката за ангажирания ми ден сега тази тема нямаше да я има. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...