Jump to content

Мнение за Audi A3


Recommended Posts

Не ми е необходимо да съм купувал пакетно автомобили за да съм наясно, че с 10 000 евро ще купя по хубава кола от Германия  отколкото ти с 20 000лв в България.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тук пишем в конкретна тема и коментираме точно конкретния случай.

За кола на цена от 6 хиляди лева (3к евро) му се предлага на човека да ходи до Германия и не знам си къде.

Особено пък за варианта 1.6 бензин на който няма какво да му се счупи е пълно безумие.

То и за дизела е безумие, там трябва да се гледа за кола с ревизирана глава и това е, изпадат такива доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова и се намесих в началото, за да не станеш поредната жертва на форумното лоби ;).

По безпроблемно Audi (и кола от тези години въобще), от първата от 3-те коли, които си постнала надали можеш да намериш.

Не говоря за конкретната обава, а за колата в тази конфигурация - 1.6 чист бензин с ръчни скорости.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На мен 1-вата 1.6 ми изглежда уникално като за парите си + е, че е регистрирана. Ако за авторката не е проблем липсата на екстри (според мен няма да е), направо да ходи, да я кара, сервиз да я погледне набъро и ако ѝ хареса - да я купува с лек коментар на цената и да не я мисли изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...