Jump to content

Питания относно добавки към Ауди А4 (В7)


MAPTO7007

Recommended Posts

Може да ви се сторят странни но,това е положението.

 

1. Лесно ли се добавя подлакътник и какво е нужно за целта?

Каква е процедурат

 

2. На тез поставки/заготовки за телефон дето са изнесените в страни до жабката,какъв телефон оригинален може да се монтира?

 

3. Най-голямото и странно питане е колко трудно може да се добавят задни Ел.стъкла,освен инсталация,машинки,препрограмиране на модула и кори и копчетии,друго ще е ли нужно и ще стане ли?

 

Това е за сега,мерси предварително за вашите отговори!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-Сравнително е лесно,ако си свалял  барчето и му знаеш реда.

От вътрешния край трябва да си има заготовка за отвора който трябва да изрежеш. 

Ако не ти се сваля барчето, вземи си размери от някой който има подлакътник.

С една бургия   си правиш дупки за отвора,после с една пила стигаш до нужния размер

Нужно ти е подлакътника и планката която се захваща.

 

3- Ще ти трябва и комфорт модул който да поддържа задни ел.стъкла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор.

Вероятно,отззад ще бъдат премахнати ръчките и ще сложа някакви тапи,да не се ползвуват въобще :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, MAPTO7007 said:

... 2. На тез поставки/заготовки за телефон дето са изнесените в страни до жабката,какъв телефон оригинален може да се монтира ...

 

На мен лично са ми много грозни ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не беше грозна (в подлакътника) но днес я свалях и тъй като Ханс не я е измислил добре (болчетата превъртаха) ми писна и я строших :D не се занимавай с такъв телефон. Блутут модул, има в олх за 130лв и си ползваш телефон от това десетилетие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак ми е интересно какъв кит и каква марка телефон може да се монтира на това нещо ... ясно е че трябва адаптер + Телефон но какви?

IMAG0797.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.drive2.ru/c/2238193/  Това вярвам, че ще отговори на част от въпросите ти...

Редактирано от lizzard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А освен това трябва ли да се купуват и други модули и кабеляци някакви?Колата е с RNS-E навигация оригинално, но в момента няма син зъб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да ползваш "модерен" телефон, всичко до колкото знам работи със син зъб. Но cradle-a поне го зарежда, което си е плюс. Това което се чудя аз е, дали Concert II поддържа стрийм на музика през bluetooth и ако поддържа, ще си монтирам един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, но не съм убеден. Пиши на продавача във ebay сигурен съм че те ще са на ясно. Ако не бешр попитал щях да си мисля до последно че можр да се монтира само 15 годишен телефон, ето че човек учи по нещо ново всеки ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го това парче пластмаса и малко жици ведин Пасат 2008 и ... работеше нормално ама катогледамв нашия официален дилър 360 лева в ибей 260лева и се питам кое му етолкоз специалното натояадаптер дето зарежда въпросния мобиФон.

 

А за подлакътника нещо да кажете да дадете жокер и за задните ел.стъкла,дали има оставени букси в колонките,както и за подлакътника да има планката и маркирано отдолу на барчето къде трябва се реже?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maртоо, тва ли е великото 1.8T s-line plus exclusive тралала със всички екстри дето го избираше половин година вее :flehan:

Ебаси базеняка, честно, не бех виждал а4-ка без подлакътник :hilezh:

 

А тая стойка за телефон я махай по най-бързия начин, по-грозно нещо не съществува. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младеж,немеца си е избирал екстрите и мен не ме крфи че не е избрал еврините,а е избрал по-скъпи ама ...

Важното е че е това дето искам,а един подлакътник не е проблем,за задните стъкла информативно питамми така.

Сам знаеш,че това дрто го търся не се намира,ако се намери няма да е със всичко и са нужни компромиси.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задните стъкла да не ти пука.

Аз винаги съм имал задни ел стъкла, но никога не съм ги ползвал.

 

Подлакътник ще си сложиш лесно. @bobitovn  e слагал, ще ти каже подробности.

 

Стойката я махай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стойката ке праснем един адаптер за Ябуката бре ... махна ли я трябва барче цяло да взема да сменям ... защото ще останат грозни дупки и кабеляк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaбеляка се реже и се слагат тапички на дупките.  Ако дадеш 300 лева за адаптер ше е много тъжно :steinigung:

И след година като си смениш телефона ше търсиш нов адаптер... :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ве,аз само ще сменям,вече съм у години,нямам нерви да сменявам и прочие.

Ще видиме ве,са подлакътника ми е на дневен ред,от съмсеикнал да се подпирам ... а Ханс с кой акъл не го е заръчал впредвид факта,че нова я е купувал - незнам,няма логика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да ги разбера....изръсили са се по 35к евра и се стиснали за най-полезната екстра за дълъг път.

За монтажа гугъл знае много... https://www.google.bg/search?q=audi+a4+b6+armrest+installation&oq=audi+a4+b6+armrest&aqs=chrome.1.69i57j0l3.8513j0j4&client=ms-android-lge&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#scso=uid_WT7oPgAIBdgKmgJruweiHA_5:0

Аз си играх да свалям централната конзола(не е никак трудно), за да не правя стружки в купето, докато я разпробивам.

Половин година търсих тъмно син подлакътник деБа, дано твоя е по масов цвят.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен си е моя,намират се.

Въпроса е да улуча дупката и да има отдолу това за захващането,другото е ясно,не ми се сваля цялото барче обаче ...

 

Ти с какво дупчи/реза?

Подлакътниците при В6/В7 еднакви ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднакви са подлакътниците.

Размерите ми ги каза колега от форума, разчертах и с бургия 4мм. разпробих дупки една до друга.След това с макетен нож и шкурка офирмих отвора.

Ако имаш дремел ще е по-лесно.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...