Jump to content

Колата върви надясно


Tonibg05

Recommended Posts

     Здравейте колеги, става въпрос за Audi A4 b5 avant 2000г. Следният проблем, ако пусна волана и тръгва надясно. За да върви направо трябва да държа леко наляво. Ходих на реглаж и казаха, че е ОК. Гумите са 4 чисто нови, въпреки това и тях размених, а и със зимните пак беше така, но не така осезаемо.

     Ходих и в сервиз, гледаха,струваха, викт: "Всичко е здраво, нищо не подсказва за проблем". Идеи къде да търся проблема или къде в София да я закарам ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако преположим, че ходовата част е здрава, вдигни я на крик и виж да не е разбит лагер. хващаш гумата на 12 и 6 часа и клатиш. не трябва да усещаш луфт. ама чак пък толкова да носи и да не я хванат на реглажа, тея или са кьорави или нищо не гледат вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ОК, ще пробвам. За реглажа ходих в Дружба, експрес 2 или нещо такова, доста позитивни мнения има за тях... 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да разбира се, и 4те са еднакви, нови, април съм ги слагал... на оригиналните джанти.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 ........сервиз с НАИСТИНА кадърен диагностик на окачване, друга идея не съществува.

Ако и тогава "всичко ѝ е наред, причини няма!" и ако прави така откакто си я взел, рови в сервизна история и търси сериозен удар.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имам същия проблем, сменял съм джанти, гуми, два пъти реглаж и пак е така. Забелязах че на реглаж настройват само сходимост, тоест гумите да са успоредни една на друга, но от едната страна гумата е леко по-отворена навън в долната част. Казаха ми че това не подлежи на регулиране и се дължи на носач или накрайник, който е за смяна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...