Jump to content

Въпрос за резервна гума/патерица


nilnull

Recommended Posts

Няма проблем, затова е форума, аз просто споделих мнение, оттам всеки сам си преценява какво ще прави.

С патерицата така би бил идеалния вариант, но по магистрали/междуградски пътища с десетки километри няма гумаджия.

Идеаята и другите по-горе беше, че тези коли не са евтини, а оригиналната патерица не е кой знае какво чак, даже съм сигурен, че може да се намери и доста по-евтино.

Да не говорим, че не е изключено да си докараш проблеми с другата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде гледах, че до 3-4% разлика не е толкова страшно, ако караш с под 80 кмч и не по-продължително от 100-ина км. Да, куатрото е проблем в този аспект. Надявам се да няма страшна драма.

 

Иначе разбирам идеята ти и коментарите за цените. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това говоря твоето не е решение което да е помощ. На мен ми звучи като измислих по-евтиния вариант да знаете..... което както казва фиф може да ти излезе.... здраве да е и аз изказвам мнение. Просто за да е нещо сложено и да е точно то някой го помислил, пробвал, а ние типично по български да сме хитрици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам какво имаш предвид. Аз също не обичам циганенето. Писал съм на всички възможни обяви, където предлагат сгъваеми патерици и или не ми отговарят, или нямат тоя размер (почти всичко е 17-ки). Да не говорим, че във всички платформи обявите реално са на 1-2 души, написани по различен начин.

 

Отделно съм гледал и в ибей и по други сайтове. Единствено тоя размер го намерих в някакъв шано чешки сайт за 200 евро. Абе положил съм усилия, които не се увенчаха с успех. И на разни коли на части съм писал и не намерих. Ако отнякъде си намеря оригиналната може би ще си я взема и тая ще я продам, засега все пак имам с какво да се придвижа ако се наложи.

 

П.П. Като цяло каквото съм чел и чувал, много хора не са доволни от тия надуваеми патерици, което също не допринася да ида в Порше и да си я поръчам за 500 лв (ако изобщо я имат). 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази патерица най-вероятно няма да я ползваш никога така,че е все тая каква е.Иначе би трябвало да си разбрал,че тук всички са плащачи и се дразнят на такива неща.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всеки обикновен десен завой на кръстовище, разликата между изминатото разстояние на различните колела е повече от 3%. Така че след като не се прецаква Торсена на завоите, няма и да се прецака с тази патерица докато стигне до гумаджийницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...