Jump to content

Колеги въпрос за покупка Audi - A8 4.2tdi D4, 350hp ?


Recommended Posts

Привет колеги , имам нужда от малко помощ. Харесал си една кола но се колебая мъничко ......  не съм сигурен дали сервизни книжки и разни са реални. Снимал съм номер шаси, (рама) с мисълта че някой от вас може да ме изпрати на място от което да проверя къде за последно е сервизирана и ако е възможно да си направя смерка на километража . Някой да има отзиви за мотора как е и какво ме очаква занапред ако я взема :D  Поздрави и благодаря 

ето линк от обявата , https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11507480368054212&slink=58cxtt   пише че е продадена, но все още не е :)

Редактирано от Tumbev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв е тоя зор да караш премиум на милион км. незнам!!! Така може да се нашиеш с тая каляска че не само марката ще намразиш а и себе си за избора:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом гледа най евтината в нета на милион км значи е голям масон да знаеш!!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Порше има такава 4.2 дизел за 55 к.

http://www.dasweltauto.bg/audi-a8-42tdi-quattro-7505/

 

Ако купувам такава кола, ще си я купя от официално представителство или ако не друго - с пълна история на колата предоставена ми от продавача...

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, mshbul написа:

Не го мисли, щом има 45 за кола, ще има още 10 за ремонти.

Надявам се ,че не си сериозен?!

99% в БГ ,без да обиждам колегата,си купуват точно с почти всичкия кеш “премиум” и после като му кажат тампон на мотора например за 600лв бройката и почва кършенето на пръсти.

Такива коли 2013-2014 идват на по 500000 км,а за 2010 не знам.

никой не си купува навън такава кола да я търкаля градско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия хора да не си прекарват живота в колите. къде толкова ходят.

по 100х на година е по 300км всеки ден. това само такси го прави, не може да е масово, по-скоро е изключение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги , все пак не пуснах темата да коментираме къде да харча парите...... това все пак си е моя работа. От вас исках мнение информация нищо повече и то само свързано с въпросният автомобил. А това колко ще я карам не значи че ще е по 50 000 на година. За момента мога да си го позволя и все пак ще ми е първата от този клас затова съм в неведение. Пак ви благодаря и поздрави.

Редактирано от Tumbev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Tumbev said:

 От вас исках мнение информация нищо повече и то само свързано с въпросният автомобил.

Какво очакваш да ти кажат хора, които не са видели колата, а само обявата?

Колата изглежда добре, но такива има и в Германия за същите или сходни пари... че и на по-малко километри.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата беше на мой близък, който я внесе от Германия. Гарантирам за състоянието и километрите, колата е много хубава. Който е я купил със здраве да си я кара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледай клиповете на:

 

1. Денис Рем

 

2. Максим Шелков

 

Дано се справяш с руския. Гарантирам ти, че ще научиш много интересни неща!

Редактирано от KOKO 100 C4
пропуснат линк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On ‎11‎/‎15‎/‎2017 at 10:26 AM, mshbul said:

по 100х на година е по 300км всеки ден. това само такси го прави, не може да е масово, по-скоро е изключение.

Не е масово, но е често срещано. Доколкото си спомням, имам 5 или 6 продадени автомобила на възраст 2-4г., които бяха между 350-500к километра. Често подобни коли дори не влизат в официален сервиз за обслужване, доколкото това трябва да се прави всеки месец. В резултат колата идва в България на 350к километра, навъртени за 2-3 години и без сервизна история. Освежаваш я, връщаш километража на 100к, влизаш при дилъра за смяна на крушка .... и даваш на клиента номер на рама за проверка, който получава следния отговор: "Последно е влизала в сервиз преди месец за смяна на крушка. Била е на 100к километра". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...