Jump to content

CD CHANGER Проблем


tonkov

Recommended Posts

Здравейте, с взе че му спря чейнджъра в момент в който реши да сменя от 1 на 2 диск, аз му зададох да се върне обратно и наби CHANGER FAULT. който никак не се изчиства показва всички гнезда празни, когато сложа диск си бръмчи нормално все едно ще го зарежда а после не иска,  в последствие като не се прададох той реши да ВИЕ приятно ... някой някакви проблеми с тия Чейнджъри имал ли е ? Друг ли да търся, може ли да се ремонтира? 

 

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята й мигат всички бутони на чейнджъра и не приема никакви дискове,но имам изведени AUX и USB. Продават кабелчета за mmi по 25-30 лв. Трябва да махнеш чейнджъра от модула за музиката и на него да прикачиш кабела и си слагаш флашката и си прероден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го видях, има го и за 3 долара в EBAY става въпрос вързването и как управляваш флашката,само кабела и това е? или си активирал нещо и коя година е твоята кола... това е което бих искал за информация и имаш една бира от мен на нАционалната : ) 
Всъщност това което видях и прочетох.. трябва да имаме Audi interface modul,което ако съдя правилно би трябвало да е кутиика същата като чейнджъра на големина в жабката с място за БУКСА с тоя кабел. Нещо което аз нямам и повечето А8 нямат, затова не ми е ясно ти имаш такова в твоята кола или на мястото на чейнджъра си го направил някак което не ми е ясно и ако споделиш ще ти бъда благодарен. 

 

Редактирано от tonkov
да се доразберем
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така закупих колата 2006 година е , на моята са Aux, USB и iPod/iPhone. Но един приятел го направи това на Ауди А4 2005 и като го попитах защо и неговия чейнджър му мигат всички бутони ми каза , че си е купил въпросното кабелче и го е свързал на мястото на чейнджъра и просто вкарваш флашката и то го отчита като диск , даже и на моята като пусна песен ми изписва CD 5 и името на флашката. Веднъж спря да работи , нищо не бачкаше освен радиото , закарах я в ауди и ми казаха , че уж модула на чейнджъра изгорял ии трябва нов , цената му беше на 500-600лв ии аз естествено си купих един трансмитер за 10 лв и карах 2-3 месеца ,докато не ми се наложи да я закарам да изчистят грешки и се оправи всичко. :D

Редактирано от Georgi75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

при мен днес се случи следния проблем пускамт CD и ми дава CD Fault, не вижда дискове а имам два, не мога да ги изкарам, защото си мисли, че не са вътре и реално не знам какво да правя ;')))) Така и не разбрах КОЙ точно е този кабел, който като махна cd changer мога да сложа на неговото място да си пусна флашка. Ще съм благодарен някой да даде съвети ;")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиният вариант е да си вземеш един FM трансмитер , слушал съм 4-5 месеца с такъв и вадеше кристален звук. Станцията мисля , че беше 102.3 или 102.7 нещо подобно . Взех го за 10-15 лв с Bluetooth . И най-впечатляващото беше , че не намали силата на звука а си свиреше все едно с диск 

Редактирано от Georgi75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

имаш впредвид какъв ? за запалката ли ? 

 

Поръчах си нов cd changer, който да чете mp3.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, evgenito написа:

 

имаш впредвид какъв ? за запалката ли ? 

 

Поръчах си нов cd changer, който да чете mp3.

Да,колега за запалката говоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чейнджърите (понеже последните две седмици ги проучих яко) 
Четящи СД АУДИО до 2006 г. цена 2 ръка 150 лева. 
четящи мп3 след 2006 (има два каталожни номера по тях ако не се лъжа 111 и 110А ) 
цената им е около 200 лева. КАто най вероятно е нужно обучаване.

в момента междинно си карам с трансмитера, като качеството не на сд и ме побърква. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с колко лева се раздели ?

 

Отказах поръчката.

Да Явка, има чейнджъри от Д3 и 4ф по-нови години, които четат Мп3, със съответната буква.

Та отказах поръчката на чейнджъра(предлагаха ми го за 150лв.), защото за още малко отгоре, скоро ще взема ей това https://m.ebay.co.uk/itm/Bluetooth-Music-Handsfree-USB-MP3-adapter-Audi-A4-B8-A5-A6-C6-MMI-2G-Basic-High/122689565445?hash=item1c90de3305:g:M0MAAOSwNf1ZsBx2

Похвалиха го в немската група на Д3. Работило уникално, замества чейнджъра, командва си се от ММИ, поддържа контактите от телефона, блутут ала бала. Абе за 200лв.+- няма алтернатива. В България го продават за около 450лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колега линка от ebay нее активен като обява вече.

Това като се сложи, налага лисе някакво кодиране/обучение или е плъг енд плей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...