Jump to content

Audi A6 C7 - 245 или 313


Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в скоростните кутии, за мен това би било решаващо при избора, 245 е с s-троник - 2 съединителя, а 313 е tiptronic с 8 скорости и хидротрансформатор, което сякаш е по - здравата кутия и държи на повече нютони и коне. Пък и колкото повече, толкова повече, вземай 313.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РС-а е 2009, а го сменям защото го карам 3-4 години и ми омръзна. Идеята ми е ако някой има 245 или 313 да изкаже мнение, за да преценя какво би било по добре .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата от последната обява е зверска, ако си готов, направо отивай да я взимаш :) От второто мнение на колегата напълно подкрепям да е 313, типтроника е доказала се по-здрава кутия и по-лесна за ремонтиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, fedaxxx написа:

РС-а е 2009, а го сменям защото го карам 3-4 години и ми омръзна. Идеята ми е ако някой има 245 или 313 да изкаже мнение, за да преценя какво би било по добре .

За да ти каже някой нещо трябва да има и двете(което е невъзможно))

квото и да вземеш все няма да си доволен след v10 ката:nixweiss:

пак казвам след като си поддържал точно тоо мотор значи парите не те притесняват и би трябвало да вземеш 313 ката .

Или пък нещо са ти намалели доходите и търсиш алтернатива,тогава може и 245коня.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От RS6 V10 да слезеш на 3.0TDI V6 е малко крива работа.

Двете коли нямат нищо общо като динамика и шофиране.

От двата мотора-би-турбото 313 к.с. е върха при дизелите в А6 Ц7.Кутията е осемстепенна-типтроник.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат с 313ка.... Чип, кулер и без дпф мисля....431к.с. С хибридни турбини вече е над 450 доколкото знам. На 400м е много ниска 12ка. Гори смешно, с 200 на магистралата е с 2200-2300 оборота и не мисля че ако имаш пари трябва да има дилема!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...