Jump to content

S8 пакет


Georgi75

Recommended Posts

Здрасти , обмислям да си сложа S8 пакет и искам да попитам някой наясно ли е колко излиза. Искам да сменя ,предната броня  виждам ,че продават само долната част острата която е ,задната мисля да я изрежа ако е възможно тъй като гледам , че са идентични просто с по-голям отвор за накрайниците и маска на S8. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги си личи, виж реални снимки... ако не си претенциозен и нема да те дразни, бива...

иначе са си бая пари дееба, правих го и отпред, и отзад и вътре... само решетка не намерих и сложих от w12 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко пари ти излезе. И отпред цялата броня ли смени или само лип сложи

Че обмислям да я подмладя и се чудя за чип чувам доста разлипни мнения. Казват,че с чип бяга повече от S8 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната броня също не е еднаква. На с8цата има едни "остри" изнесени платмаси, които на нормалната ги няма.

1d849947be2dd34c13979bb6dc260fca.jpg

1ef5e8e65ab15247f08b33cbba325fe2.jpg

Ето нагледно.

6cae7cf1930b60ca0391c4b92a7867c1.jpg

Тъмната е с нормална броня, загледай се :)

Ето още една нормална от по-хубав ъгъл

16182635e0c4256ce98530dba0d62ca9.jpg

Като цяло начинанието е адски скъпо, Явор може да потвърди от първо лице. То не знам кое е по-лошо, лудите пари, които даваш или лудото дебнене и ровене за частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се струват. Цялото начинание, предна задна броня, фарове с диоди, накрайници, решетка, багажник излиза около 4-5к. Сам сметни дали си заслужава. Това говорим, ако всичко искаш да е като хората без цигании, от сорта добавчици за по 300лв за предната броня и т.н.

4.2тди-то ако се чипоса става изрод и лепи за седалката много. Виждал съм наистина как препарира С8ца и не са митове и легенди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня какво и колко съм плащал, писал съм из подобни теми в раздела, ама изпадат и оферти. 1500 сам за задна броня са много, накрайници стават от S5/S6/S8 

румънския олх и алегро.пл са сайтове дето излизат по-добри оферти често

В Букурещ може да заявиш еконт , отива , плаща и товари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километражи, карбони вътре, капака отзад е различен, хромирани огледала....има голяма заигравка и зависи дали ти се занимава... Ако вземеш всичко 10к ги минаваш без грижи... Ако дебнеш по сайтовете дето ти каза доФтора може и по малко ама не с много много...

П.п. няма вариант читава с8 да пада от чипосана печка....вервай ми!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да, ама повечето налични S8 са със задръстени колектори или пред разпад

е са един прЕател си зе S пакет от една , дето беше на 80хий км.... таа беше като новааа!!! ама явно нередовен кириз , за да я разсекЪт

той даде 5к за абсолютно сичко + спирачки , амортесьори, модули и не знам си кво още, дето си избра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванал е далавера....ти знаеш кви цени обаждат Жамбазите....

По темата за вървежа е ясно че се правят заключения от разни гробове.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С-ката е купувана чисто нова и е на смешни километри.

Печката на светофарните дисциплини не му оставя шанс, нагоре е ясно няма какво да говорим, но на къси разстояния, въпросното 4.2тди е кошмар. На моя познат е 800-900нм надуто, няма как да не опъва за седалката.

Но да ви кажа, това постоянно редене на предавки при дизела не ме радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво значи не му оставя шанс? До 80 ли, как тръгват, има сума неща които са от значение... Нм са важни на доускорение, а не за старт от светофар!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-150 60-150 и т.н. До 140-150 е две коли пред него, няма значение как ще тръгнат. После става мнооого грозно разминаването.Стартовете са на спирачка с газ. Но никога не бих си взел тди-то.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги  , като говорите за 4.2тди, имате ли наблюдения над разхода ? Питам защото имах преди време 4.0 тди и е продадох, една от причините беше ужасният разход, така и не съм се информирал 4.2тди дали има разлика .Чисто информативно питам . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се оплаквах от разхода ,докато не смених бензиностанцията. Сега с гонене ми дава 18. При нормално каране гори 15 ,но много и зависи къде се кара. Ако постоянно е газ/спирачка ще е редовно на 17-18. Иначе извънградско гори колкото А4 3.0 :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

С коя бензиностанция смени :D  тва ще е интересно.  При мен 4.0тди  под 18 не съм е виждал ... сега съм с 3.0тди  4ф а6, градско с гонене 13-14 л. много си е пак за този мотор но .... с нормално 12 , извънградско 7-8л. с каране не по малко от 160 км/h.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега зареждам само в Rompetrol ии нсистина ми пафна разхода градско. Също от значение е и еъзфуха на гумите с които караш , трябва да са по предписание на производителя примерно за моите гуми 255/40/19 предписаното е предните да са на 2.8 , а задните на 2.6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един друг въпрос. Откъде мога да си купя С8 емблема с оригиналния размер. Изключваме варианта за оригинална за сега. Купих една но някак си се струва доста по-малка.

Ето я на моята кола

f1a2f01a510ddb52e2c6af3c8b3691b6.jpg

Ето и видимо по-голямата.

218cfa5ba8f05019bf1ab138b65c6c85.jpg

b1669f3210189b1482a4fc7cd4cbea58.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последна справка ми искаха над 100лв. 100+лв за нещо дето могат да ми го свалят за точно 10 секунди някак си... деа знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще си позволя да ползвам темата, току виж нещо изскочи... Мойто осем наскоро претърпя лек инцидент и муцуната му в момента е като на баба Яга. Обърнах цяла България и не мога да си намеря оборудвана фейслифтова броня. Ако някой има идеи да свирка. Или пък ако колегата реши да си слага S-Line и се чуди какво да прави старата - аз съм човекът. Благодаря за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, yavor20v написа:

more от форума попита ли?

 

Не съм. Ко туй чудо?

EDIT: Писах му, пък да видим нещо ще може ли да свършим. Благодаря!

EDIT 2: Еваларка, май ще стане работата, бирата е от мен.

Редактирано от lz1kka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...