Jump to content

Теглич за ауди


asensi

Recommended Posts

Здравейте, 

някой да знае къде се монтират в България тегличи на ауди А6 след 2011. Преди време бях питал тук във форума, но не получих отговор. Знам, че е доста специфичен монтажа или поне тук в Германия така ми обясняват. Имам цена от Порше България, която е по висока от немските представители на ауди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На мен тука в Норвегия  ми излезе по изгодно да си купя една TOYOTA HIACE 4WD втора ръчка,

като се има предвид , че теглич ми трябва 3-4 пъти в годината. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искат ти много пари защото се сменя задната греда: https://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A6-Rear-Cross-Member-Subframe-C7-2-0-TDI-110kw-4G0505288-2016/112642293474?hash=item1a3a00fee2:g:biAAAOSwI8laC-ei примерно. Различни са за моторите и за коли с теглич. После самия теглич + електрониката + монтаж и по-хубаво си купи тойотата... Ако толкова ти трябва или смени колата или търси някоя смляна отпред да си вземеш всички нужни части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив намерих човек, който ще го монтира. Дано успее, ако ли не ще търся наистина катастрофирала и оттам ще взема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Докъде го докара с теглича колега, че и аз се интересувам? При моето проучване разбрах, че нe e проблем да се монтира и неоригинален без да се сменя заден мост...!

Редактирано от tghyre
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Обаждаш се в магазин "Escadra" и си решаваш проблема! Преди няма и месец си сложих теглич оригинален "Bosal" от тях.....монтажа също е при тях и е м/у 60-100 лв. в зависимост от модела!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За към 250-300лв може да си купиш оригинален втора употреба в Интернет по принцип. Bosal Oris е модела ако не се лъжа. Но както писа Райно има разлики в колата, не е само един теглич. Зависи какво теглиш разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....да не е само теглича ...марката е тази  "Bosal Oris", както каза колегата! Сменя се и цялата задна греда заедно с други елементи, които са в комплекта и се монтира теглича. Има специално места за захващане, така че не е препоръчително да се слага всякякъв теглич, а трябва оригинален, за да съвпаднат дупките и елементите за монтажа! Съответно теглича/куката, може да се маха и слага, има си и капачка която се слага когато не се ползва, за да предпазва от пълнене с кал и боклуци! При свален теглич не се вижда нищо и не се разбира дали е с опция опция теглич или без :). Аз го ползвам да си тегля лодката, която с колесара тежи около 1500 кг. и нямам никакви проблеми! 

Редактирано от tghyre
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакви проблеми със скоростите.........е ако качваш "Беклемето" и теглиш тоя товар уикендите редовно по 500-600 км. много ясно, че в зависимост от състоянието на колата , ще имаш след опредлени километри...неизбежно е без значение от автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...