Jump to content

gepaxa mi injeksiata


tristan

Recommended Posts

Gepaxa mi injeksiata i sega tarsia nova no mi kazaxa 4e vsiaka ima nomer koito e identi4en za opredelen dvigatel audi-to e 2000c 115ks ako sloja i dryg nomer dali 6te tragne ili triabva da smeniam i kompa.ako niakoi moje da pomogne :hilezh: ili da dade savet 6te sam bezkraino ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце ти да не си наркоман ? :hilezh: ,какви инжекции...какви 5 лева :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гепаха ?

слу4ва се на един приятел така му откраднаха бмвто заради джантите

и като си го намери беше без инжекцион (!), без фарове, без коп4ета за ел.стакла и т.н. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gepaxa mi injeksiata i sega tarsia nova no mi kazaxa 4e vsiaka ima nomer koito e identi4en za opredelen dvigatel audi-to e 2000c 115ks ako sloja i dryg nomer dali 6te tragne ili triabva da smeniam i kompa.ako niakoi moje da pomogne :) ili da dade savet 6te sam bezkraino ........

Кое точно от инжекцията са ти взели.

Че то там са 50 неща, всяко с номер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце ти да не си наркоман ? :flehan: ,какви инжекции...какви 5 лева :flehan:

искам да ти кажа прятелю да не ти дава господ и ти да се сбьскваш с такьв проблем на мен ми гепаха колата и я намерих без предни врати,радиатор,климатик,фарове,стопове и инжекция.АКО ТИ СЛУЧАИНО ЗНАЕШ КАК СЕ ВИКА НА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЯ +ДЕБИТОМЕР+ДЮЗИ СВЕТНИ МЕ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно от инжекцията са ти взели.

Че то там са 50 неща, всяко с номер

ВЗЕХА МИ КАПАКА НА ВАЗДУШНИЯ ФИЛТЪР+РАЗПРЕДЕЛИТЕЛ+ДЮЗИ.един познат ми извади по номера на двигала кои номер съответства (048133471) №е по бош но кадето търсих последните 3цифри не ми съвпадат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bax ti a az mislex 4e niakoi moje da pomogne :hilezh: a to samo tyristi

Не се нерви толкова! Това не е, а и няма да бъде последния български форум превзет от спама, но в случая за това има и твоя вина! Информацията ти е недостатъчна. 2000 кубика и 115 коня има доста двигатели. Как да ти помогна като не знам буквите на двигателя? Не е проблем всеки който има инсталирани разните продукти да ти извади номерата. Освен това можеш да отидеш на www.detali.ru - да си намериш твоя модел и двигател и да си ги погледнеш - даже и картинки има.

Успех! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tristan лични извинения към теб...просто доста хора пишат глупости и за това така реагирах.Съжалявам за колицата.. Пиши на кирилица за вбъдеще и ще получиш повече отговори. Ако колата ти е Б4,двигателя трябжа да е АВК...

П.С. пуснал си темата в раздела 100/А6 ...ама ако съдя по профила ти "Kaра: audiB4"

Редактирано от RhINoX^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж вколемия талон какви са буквите на двг-то ти :hilezh:

По моите данни е или ABK(93-94г.) или AAD(90-94г.)

Редактирано от RhINoX^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извиненията са приети :hilezh: просто открадната ми е 100 иначе в момента си карам в4 штото 100ми не варви

Tristane, баце.

Не знам от кое дърво падаш. Ама тука се толерира БЪЛГАРСКИ език. Любезна молба. И запомни че никой не ти е длъжен.

Да започнем отначало.

Ако искаш адекватна помощ дай максимално количесто данни за твоята кола. Номера на купе, двигател.

Помоли любезно. И грамотно. И вероятно ще получиш помощ.

Всички ние съжаляваме когато КОЛЕГА изпадне в беда. Това ти е голям плюс.

НО по начина по който започна всички са "tyristi". Това на какъв език беше?

Успех! И нека силата бъде с теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да кажа на всички които засегнах с (tyristi) извинявам се :hilezh::hilezh: и нека господ(модераторите)прости на невежата не исках да обидя никого :hilezh: амин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМА ВСИЧКО ЗА ТЕЗИ КОЛИ СТИГА ЖЕЛАНИЕ ДА ИМАШ И КОЛЕГАТА Е ПРАВ ЗА РАМАТА И № НА ДВ

Номера на двигателя е AAD065748 ,а на рамата WAUZZ4AZPN028749

2000см3 и го водят 85кw

Питах в сервиз на ауди и от номера на двигателя ми дадоха номера на инжекцията.Във Варна ,в автоморга само за ауди имаше инжекция на която не си съвпаднаха последните 3 цифри с тези които ми дадоха.Незнам дали са точни и затова мисля да проверя и на друго място. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМА ВСИЧКО ЗА ТЕЗИ КОЛИ СТИГА ЖЕЛАНИЕ ДА ИМАШ И КОЛЕГАТА Е ПРАВ ЗА РАМАТА И № НА ДВ

колега ако имаш някоя идея от къде мога да си купя моля сподели че аз или не знам къде да търся или нямам късмет и все оцелвам момент да нямА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...