Jump to content

Ауди А3 , 2010 2.0 TDI Manual !!


vor

Recommended Posts

Здравей те на всички.., 

Първо да кажа ,че прегледах вече незнам колко си страници от търсачката .., и чак след това писах ..

Не очаквах ,че е толкова трудно да се намери Мануал за колата .. Имал съм преди други марки и модели.., влизаш във форума..има всичко.., Тук защо не успявам да намеря... Излизат ми някои колеги са помагал преди време на други.., но линковете вече не им работят и все отивам към неработещи страници..  Или намирам за А6 или А4..:) 

Молбата ми е.., който има..нека ми прати препратка или нещо такова.. По принцип си търся някъде PDF . вариант.., ама вече не знам дали и това ще намеря..Търся самия Мануал , Не за ремонт .., а , този , който ти казва всичко за колата .., кое копче за кое е и в каква комбинация.., (докато разбера как да си настроя така ,че и двете зони на климата да се променят едновременно ..направо няма такъв филм..всеки път на ръка..единия ..другия.. и Няма кой да попитам..:)  Иска ми се да прочета повечко за колата .., какво е написал Германеца за нея.. и според него как трябва да се случват нещата .. Ако има на български ще е чудесно , ако не..и на английски става.. 

Благодаря Предварително , на всички.., които могат да помогнат по някакъв начин ..Хубав ден на всички..!!

( Колата е .. Ауди А3 8Р3 Sportback  2010  , 2.0 TDI 140 кс !! )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти Мануал на английски за същото купе, но 1.4TFSI, 2011г. Също и Quick Reference. Годините и двигателите са различни, но би трябвало поне за купето да ти е от помощ, повече е от нищо.

2012-audi-a3-s3-Owners_Manual

2012-audi-a3-s3-Quick_Reference

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да , колега благодаря за бързия отговор.., Определено е ПО-Добре от нищо...

Дано и още някой се включи с точния модел и на български.. 

Тези дни сменям масла...и ми се иска да прочета и за тва също какво казва производителя.., а не само майстори и такива дето са чували.. Отново Ти Благодаря.. сега тъкмо пробвах..отваря се..всичко е точно.(даже съм със същите джанти и визия.. :) ).дано и на някой друг помогнем с темата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив , има на български. Ако си я купиш от представителството новичка на какъв език ще е ?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, venomcorp написа:

Ако си я купиш от представителството новичка на какъв език ще е ?

Немски, английски, френски, испански, руски, ... Но не и на български!  

Ако не вярваш, беж към Порше за ново Ауди и си избери на какъв език да я четеш :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм....мой колега си взе новата S5....имаше бг в книжките. На нашите А3-ки , но новите седани също бяха на бг. Не знам. А със сигурност съм виждал и за по старите модели А3-ки мануали на български.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм сигурен, че я има на Български, въпроса беше (и за това писах по-горе), че в електронен вариант не съм я виждал, бях я търсил преди години и аз.

За А5 я има качена във форума, но за А3 няма никъде.

Бяхме писали преди в темата за 8P някой ако може да я сканира и качи, но не се намери такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобил нов който се продава от Ауди и всички други дилъри, НЕ МОЖЕ да се продава ако книжките не са на Български език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е така , като закупуваш нещо ново от магазина ..упътването трябва да бъде на официалния език за страната .. Обаче защо тогава се получава този момент ,че 100 човека искат помощ за нещо , което на пръв поглед изглежда .., като да драснеш два реда в Гугала и да нямаш проблеми..а...става точно обратното..все едно някви тайни планове и чертежи искаме ?!!  Иначе почти го изчетох това , което колегата го е постнал по-горе..(за ,което Му благодаря изрично.) ..Мисля ,че всеки е хубаво да си го прочете за собствената кола и модел..определено има доста неща , които изненадват и не съм и подозирал.. Ако намеря от някой приятел скенер..Ще се заема , ако колегата си даде книжката да я сканираме и качим.., така ,че всички да я имат (ако е от Пловдив той..) , ако не..Някой друг трябва да поеме щафетата..Мисля ,че ще е от полза за всички..особено за в бъдеще ,като стане и още малко по-достъпна колата.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получава се така, защото аз не знам някой от форума да си е купил чисто нова А3-ка от магазина, или втора ръка, но купувана нова от България.

Отделно дори и да има такъв човек, той трябва да сканира и качи 100-200 страници ръководство, което си е доста работа.

Сигурен съм, че в България има много А3-ки купувани чисто нови, но много малка част от тези собственици пишат по форуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф....дайте ми малко време. Ще се опитам да го направя това дето искате. Между другото Q7-цата , която си купих от първи собственик Софиянец също всичките и книжа са на Бг.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Тука не става се качи. Пуска само до 20Мб...а файловете са към 50Мб компресирани.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://drive.google.com/file/d/15SIxQQrzqjCGOaBUnN7LbRp-UjIeWz_i/view?usp=drivesdk

Нека някой модератор го прегледа и да прецени дали става за нещо и да го стиква където трябва ако върши работа.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, това трябва да се добави към темата с общата информация за модела задължително.

Пиши на някой от модераторите да го сложат там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хам.., нещата се подредиха по възможно най-хубавия начин . Колеги , Благодаря на всички , които се включиха и реагираха толкова бързо.. Темата се получи перфектно . Нека Модераторите я сложат където трябва . Ще е полезно четиво за много хора ...  И не знам дали не трябва да се направи някаква такава Библиотека..за всички модели на Ауди , когато някой успее да докопа подобна информация , да я сподели за попълването на архива..Нека Модераторите го разгледат този въпрос...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е щото прибягах набързо да си купя една А3-чица от новият представител в Бургас......[emoji1][emoji1][emoji1][emoji6]

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

пс: прикачам още едно приятно четиво. И него не съм го засичал тука.http://cloud.tapatalk.com/s/5b106bdf83833/audi%20A3%20work%20shop.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно. Чакам сега Август месец да ми доставят новичката rs8-ца V10plus. Там ще ми е интересно дали ще има кирилизарани книжлета. Ако има обещавам да ги постна и тях.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...