Jump to content

предни амортесьори за 4ф с “s-line” окачване


arsov82

Recommended Posts

колеги търся мнения за предни амортесьори .колата е 2007-ма,с s-line окачване т.е. червените амортесьори с ОеМ номер 4f0 413 031...Поразрових и установих ,че това е номера за стандартно окачване но мойте не са черни на цвят и със сигурност за спортното окачване има някой индекс в номера,който показва че са различни.В момента мойте са Монро с оргинален знак на  vag.

Та кой какви е слагал и от кои е доволен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, pe6koo написа:

Съа спортното окачване си, което е различно от s-line окачването. :)

Колега можеш ли да кажеш каква е разликата между спортното и S-LINE окачването че имам една дилема с това окачване.... 

Редактирано от MaKaTa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има Sachs, Kayaba, Bilstein между 110 и 180лв /бр. Задължително двата се сменят като препоръчително е да вземеш Sachs или Bilstein. Ако ти трябва нещо звънни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@N1995: а разликата между сток и спортно окачване? :) И аз съм с червените амортисьори, но сега се замислям, че може и да съм със спортно, а не Sline окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортното е 2см по ниско от стоковото окачването.S-Line е 3см по ниско от сток-а.Спортното не е с червени амортисьори така,че твоето си е S-Line ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, зачетох се в екстрите на колата и има код 1BE sport suspension/shock absorption - което явно значи, че съм спортно, а не sline. Почти съм сигурен, че са оригиналните амортисьори и са червени :) 

62228A54-DE82-4DE2-A01C-2D031ED47FA9.jpeg

П.П. Амортисьорите са тъмно червени оригинално. Пружините са черни.

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте кодове и парт номера, а не цветове, в ибей има и пембени пружини. Иначе да 30 и 20мм надолу са, а на Арсов са спортни, а не s-line.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...