Jump to content

Ръчка за темпомат - от къде и каква?


Yavch0

Recommended Posts

Здравейте!

 

Мерак ми да си сложа лостче с темпомат на аудито ми - A3 8L 1.9TDI 110к.с.

 

Някой, който е слагал, може ли да сподели от къде си го е закупил? Аз намирам два в AliExpress - този и този и в olx също има богат избор - линк. Дали има разлика освен в цените или всички китайски са еднакви? 

 

Благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купих на ERA,италиански са,пластмасата и лостчето се усещат по-добре от заводските,цената беше нещо от рода на 60лв.Ако се хвърляш на евтино китайско гледай лентовия кабел за темпомата,друго няма какво да му се счупи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи оригинално втора ръка. Тези измислените китайски и нам си какви още ги остави.

От две или три (губи ми се вече) години съм с втора ръка оригинално лостче и нямам никакъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/11/2018 at 2:17 AM, s7r3l0k said:

Купи оригинално втора ръка. Тези измислените китайски и нам си какви още ги остави.

От две или три (губи ми се вече) години съм с втора ръка оригинално лостче и нямам никакъв проблем.

А карал ли си с друго,че се изказваш толкова категорично?Оригиналните,далеч не са най-качествените,които се предлагата на пазара.Качеството е съпоставимо с това на Febi.Ако ти покажа кола с едно заводско лостче и едно китайско,но не от 1.50$ едва ли ще ги познаеш.

Редактирано от Gostrex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лостчето е с номер 8L0 953 513J.

 

Относно горния въпрос дали съм карал с ментак лостче - не съм, защото въпросното лостче беше счупено след няма и година употреба. Правеше проблеми с превключването на мигачите и имаше огромен луфт в посока нагоре-надолу. Общо взето това ми е впечатлението.

Не мога да кажа безизвестно китайче от алиекспрес ли е било или пакетиран от Феби китаец. Може да е било дефектно, но това също няма как да го знам.

Собственика в последствие си купи лостче втора ръка. Съгласен съм обаче с твърдението на @Gostrex, че лостчето не се отличаваше особено от оригинално, ако пренебрегнем износването на лостчетата втора ръка. Моето за щастие няма такива износвания, каквито се очакват от VAG автомобил.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...