Jump to content

Съвет за амортисьори и носачи


zzzaaaqqq

Recommended Posts

Здравейте, 

Понеже на всеки 2-3 месеца нещо по предницата или се разклопва или се разскърцва съм решил да подменя всичко накуп. Какви марки носачи използвате и какви амортисьори? До момента съм сменял на парче носачите с TRW, Lemforder и други. И тия тампони мине се не мине погледна ги и все скъсани... Амортисьори не съм сменял никога. Задните са тотал щета, предните на 50%. 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачване Besa за 380лв. амортисьори Sachs и забравих за проблеми....вече 3та година и над 50 000км.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните амортисьори е добре да се сменят заедно с пружините, защото са доста натоварени. Sachs, BOGE, Bilstein, KAYABA.

Аз сложих задни КAYABA от Чехия преди месец и нямам оплакване.

Скоро ще сменя и предните но с коя марка не знам. Което изпадне по-евтино от гореизброените.

 

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачване Besa за 380лв. амортисьори Sachs и забравих за проблеми....вече 3та година и над 50 000км.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Колега от къде ги взе тези besa дай малко повече инфо ....

благодаря

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с BESA и вече повече от година и около 15000 км нямам никакви оплаквания. Смених ги заедно с предните амортисьори, тогава ми препоръчаха Monroe Reflex. Честно казано не съм много доволен от Monroe-то. Не знам дали си въобразявам, но когато съм със 17"- ките ми друса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...