Jump to content

Добавка към газта при ГИ ?


Recommended Posts

Как я добавяте тази добавка в газовата бутилка колега?

Чувал съм че различните вериги бензиностанции използват собствени пакети добавки ( за бензините , не съм чувал за газта) така че дори да ги зареждат  от едно място, пакетите добавки са различни на различните вериги ,което прави и горивата различни.

Освен това съм чувал че помпите за ПБ на ОМВ не вкарват масло в газта докато на Лукоил вкарват (просто са различен дизайн ). Също съм чувал че някой вериги използват филтри преди да ви налеят газта а други не .

и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е много популярна една добавка(няма да я споменавам )която се добавя със, ,,шприц"(но тоя шприц става само за тия който могат да си свалят накрайника-чашката )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Chapai написа:

Дали ще почисти газовите инжектори от смоли и гадости ?

Не.

Добавка.

Адаптер.

Виждаш ли Тонев, напускайки родния ад, българина губи усета си за любознателност и информираност.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, NIKO said:

Не.

Добавка.

Адаптер.

Виждаш ли Тонев, напускайки родния ад, българина губи усета си за любознателност и информираност.

Човек не може всичко да знае :) и особено когато е от другата страна на земята !

Благодаря за информацията и линковете!

On November 30, 2018 at 8:29 AM, Милчев said:

Сега е много популярна една добавка(няма да я споменавам )която се добавя със, ,,шприц"(но тоя шприц става само за тия който могат да си свалят накрайника-чашката )

Благодаря !

Редактирано от Тонев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блуфорс газта на Петрол уж има добавка,която никой не знае как слагат при положение че ги зареждат стандартните газови цистерни на доставчиците.

Относно добавката на Мермерски два пъти организираха "тест драйв" в София,но не знам как са я оценили тестващите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...