Jump to content

Партроник пробкем с датчик


Rototomi

Recommended Posts

Здравейте колеги! От известно време имам проблем с  заден датчик (от ляво надясно 2-ри) когато навън е доста топло, почва да работи, което ми е много странно. Въпросът ми е дали трябва да се сненят всичките или само 1-я? Лесно ли се маха датчика. Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.12.2018 г. at 13:03, Rototomi написа:

Цитиране на предходно мнение!

И аз имам подобен проблем с преден. Понякога работи без причина.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При влажно време най вероятно ви спират или когато вали, моя беше така и се оправя, просто намерете майстор, който може да се справи с инсталацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменя се сaмо дaтчикът, който не рaботи и всичко тръгвa, зa зaдните се свaля сaмо спойлерa нa бронятa, зa дa имa достъп. Зa предните, които сa нa решеткaтa се свaля сaмо основaтa зa номерa, зa стрaничните трябвa дa пaдне цялaтa броня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен работи само когато е много топло. Закачихме я и си каза, че датчика е заминал. Трябва ли да търся оригинален и от къде мога да намеря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо размени местата на датчика с друг, за да видиш грешката мести ли се и да си сигурен че е датчик иначе от морга

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я, някой вещ да се изкаже по темата, сложих преден и заден парктроник, оригинални, всичо от до, но понякога преден десен, среден пищи на умряло без причина, отида погаля го и спира, студено ли му е кво.така е от каккто е жив на моята кола, датчик ли е , кво е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само датчика си смени, имах го тоя проблем, купих си от OLX някакво китайче за 20-30лв. Работи перфектно вече около 2 години. Само при поръчка уточни за кой точно датчик става въпрос, че отзад са с различна форма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.12.2018 г. at 11:11, dupeto_e написа:

я, някой вещ да се изкаже по темата, сложих преден и заден парктроник, оригинални, всичо от до, но понякога преден десен, среден пищи на умряло без причина, отида погаля го и спира, студено ли му е кво.така е от каккто е жив на моята кола, датчик ли е , кво е

Номера как ти е захванат, че при мене е с допълнителен пластмасов държач, който не беше центриран точно между двата датчика и единия го ловеше понякога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,смени датчика,и всичко е ок,в АВТОПРО,БГ ги продават на добра цена ,и са качествени,смених преди 4 броя предни и задни 4 броя от тях,доволен съм за парите,които дадох.Датчиците се скапват.ЗАДНИТЕ СЕ СЕМЯНТ СУПЕР ЛЕСНО,развиваш 2 или 3 гаики ,и подкалниците,и задната броня пада,сменяш които ти прави проблем и това е,20 мин работа.2 гаики отзад като свалиш там тез чекмеджета,2 ляво и 2 дясно,10 мм,и подкалниците 3 винта и това е.В авто про в момента са на промоция сензорите.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...