Jump to content

Ауди Б4 тегаво пали като е студена.


valentino76bs

Recommended Posts

Смени си испарителя на газта предна и ще се оправи . Може да ти се струва глупав завет но направи го и ще видиш. 

Или газовият клапан недържи налягане и изтърва към испарителя . А испарителя на свои ред може да Задар и известно количество налягане и след това изпуска към смукателите газ . И колата се дави . Затова въртиш много докато издуха излишната газ . Смени испарителя първо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Хубаво е когато човек си реши даден проблем да драсне няколко реда тук за да може да е в помощ и на други!

Та искам да благодаря на Ceko 78 който ми писа на лични и ме посъветва да сменя изпарителя.

Както е споменал горе ,че съвета може да е глупав и аз естествено не му обърнах внимание понеже съм скептично настроен към тези съвети смени това смени онова.

Понеже мислех ,че съм го изолирал този проблем като я карах два три дни на бензин само и беше същата работа ,ОБАЧЕ  с едно малко изключение бутилката все беше пълна!!!

Вчера ми свърши газта и ме домързя да заредя ,даже я изцедих докрай и я карах на бензин. Днес сутринта тръгвам и запали чакмак без да се замисли  чак се стреснах .Оставих я да истине и я пробвам няколко пъти пали на четвърт.....Сега от тук нататък изпарител ли е, клапан ли, е ключ ли е ,не знам....но натам отива работата! Изпарителя е ланди ренцо монтиран 2008 без да е пипан даже и филтъра на клапана не съм чистил само карам.

Смятам да му изчистя първо клапаните и после нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,по-назад в темата ти го казах че изпуска газ в колектора,но ти-не та не,радвам се че си реши проблема:zustimm:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.02.2019 г. at 14:52, Ceko78 написа:

Смени си испарителя на газта предна и ще се оправи . Може да ти се струва глупав завет но направи го и ще видиш. 

Или газовият клапан недържи налягане и изтърва към испарителя . А испарителя на свои ред може да Задар и известно количество налягане и след това изпуска към смукателите газ . И колата се дави . Затова въртиш много докато издуха излишната газ . Смени испарителя първо .

Пустия клапан излезе,както ме посъветва развих входната тръба на изпарителя и го запуших с пръст за някоя секунда и после като отпусна фъска яко.Благодарности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...