Jump to content

Audi A5 Sportback 2.0 TDI S-Line от Германия.


Recommended Posts

След 4 страници дотук и десет дена точно тази кола май няма да се купува. :)

 

На 29.01.2019 г. at 18:12, sdn90 написа:

Продавачът твърдо се придържа към твърда цена, и не отстъпва и цент. Писах, че 17800eur е честна цена за Audi без Quattro, B&O, ръчни, малък двг и 100к+ км, но без успех, това е цената.

Ами, да! Това е цената!

Освен това е "Very good price - €15,700 - €18,600... Compared with similar vehicles offered in recent months. Up to 70 vehicle characteristics are taken into account.

The mobile.de price rating is neutral and cannot be purchased."

 

На 29.01.2019 г. at 18:12, sdn90 написа:

Долу-горе си направих сметката. Доста висока ми се вижда вече, и надхвърля предварителния ми максимален бюджет от 40к. 

Цената на кола за продажба няма никаква връзка с бюджета на купувача. Принципно положение.

Когато купувах, всичките цени за харесаните модели ми се виждаха доста високи. :)

 

 

На 29.01.2019 г. at 18:12, sdn90 написа:

Не съм се отказал, но се замислям дали си заслужава, особено пък ако е четириместен и тесен отзад. Имам малко дете (на две и половина), което ще се вози отзад, плюс жена ми се вози отзад при детето. Ако в кола за 40K главата ти постоянно се сурка в тавана...

Място за жена и дете отзад има достатъчно и в Ауди А3, и в Мазда 3, и т.н. В общият случай нито главата ще опира, нито колената.

Както каза един колега - "Оня ден карах малкото дете на село с колело(20"), голям куфар, 2 големи чанти, две съндъчета с цветя, кашон с малко кученце ... Събрахме се, даже шофирах седнал на седалката вътре в автомобила..."

 

 

На 29.01.2019 г. at 18:12, sdn90 написа:

Ако някой има нещо за добавяне да сподели.
---
Общо: 42344 лева

Правилно си се ориентирал - минимум толкова!

Може да добавиш едно техническо обслужване и един пълен преглед на колата за успокоение.

 

Между другото и аз се лутах един-два месеца между модели, цени, екстри, съмнения и т.н.

Накрая седнахме с жената и уточнихме всички параметри... даже и допустимите цветове. :)

 

Лично за мен А5 е доста красив и практичен хечбек.

Може и да е по-скъп от А4, но си струва.

 

Ако толкова е важно да имате простор в колата, направо се насочете към А6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря на всички, които се включиха в темата!
Мислих доста, и в крайна сметка разумът надделя над емоциите.
Отказах се от покупката на нов автомобил, и реших да вложа спестяванията си в жилище в София. Търсенето вече е в друго направление.
Обявата за автомобила вече не е активна, темата е за ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.01.2019 г. at 22:13, sdn90 написа:

Не съм получил нищо в живота наготово, и умея да цена парите. Никой нищо не ми е подарил...

 

Преди 5 часа, sdn90 написа:

... и в крайна сметка разумът надделя над емоциите.
Отказах се от покупката на нов автомобил, и реших да вложа спестяванията си в жилище в София...

 

На косъм беше... от много голяма грешка! :icon_eek:


Моите уважения, колега! =D>

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...