Jump to content

навигация


Recommended Posts

  1. наскоро си закупих ауди а4 В6 няма навигация искам да му поставя трябвали да сменям цялата конзола    старите      кабелите ставатли или и те се сменят
    Off Topic

     


     

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не искаш да режещ,преправяш,побългаряваш - ДА!

Иначе:
- Барче
- Конзола
- Пепелник
- Блок - управление на климатроника
- Букса закупена от Ибей или от наще дилъри специално направена - изходяща с Quad Lock конектор

- Навигация 

- Кодировка

 

и честито ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте, колеги/колежки! Въпроса ми е следния .. Имам навигация JVC KW-AV61BT искам да я ъпдейтна, но ми изписва, че няма драйвери в USB паметта. Файловете са свалени от сайта на JVC за този модел. Дали има и друг начин или някой, ако може да ъпдейтва да удари едно рамо!? Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Флашката трябва да е форматирана със FAT32 и в нея трябва да има само 2 файла: WUGFMU_XS2_51.SWP и VUP_info.cds, нищо друго.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

USB паметта е често нова, но я форматирах я с FAT 32, но няма резултат .. отново не ги намира .. 

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай без да го ънзипваш (във флашката да е само ZIP файла). Тази навигация има ли SD карта? Знам че когато се ъпдайтва през SD карта може направо от ZIP файла.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Питане и от мен  в тема за навигация- търся 5 инчова андроидска навигация,която да ползвам и като плейър през AUX-a на  CD  плейъра в колата, но и да има  Bluetooth  за телефона!

Има ли такова животно,че нещо не намирам:nixweiss:

Може китайско,корейско...претенции към марка нямам.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся от тънките навигации,а не  2din за вграждане.Колата е ц4 , и ако тръгна да вграждам...става голям филм😂-не си струва!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да се вгражда и ще използва AUX на сегашния ти CD плеър, по какво това което търсиш се различава от най-обикновен Андроид смартфон или таблет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да закачам кабели всеки път!

Като се замисля за това , за което ще го ползвам нямам претенции андроид ли ще е или  не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като не е вградена, как ще е закрепена тази навигация? Като едновремешните на стъклото ли? Мисля че ТомТом имат такива и могат да възпроизвеждат MP3-ки. Търси "TomTom Rider". Това е навигация за мотоциклети и има повечето от нещата които търсиш.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ТомТом са непълни картите за България, покритието им беше под 75% по спомен. Аз също съм на мнение, че който и да е таблет или телефон е най-доброто решение, така или иначе ще се включва с кабел най-малкото за зареждане на батерията му. Един кабел за включване в повече (слушалки) не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

_UyeOh9tOYNuCCMDHbF_cw.jpg

Примерна снимка от нета,но моята централна конзола е с такъв отвор под духалките.Затова търся 5 инча(4.3 инча вече ми се вижда много малко),за да закрива само минимално духалките и  моя плейър,ако закрепя нави-то  точно пред този отвор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си Андроидна навигация за единичен дин и я сложи на мястото на сегашния CD плеър, като тази например: цък!

 

6-2-Single-Din-Octa-Core-Universal-Car-S

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка една андроид навигация от днешния пазар, със сигурност вади приличен звук поне на нивото на онези допотопни технологии от преди 15 години.

Например ERISIN са един никак не лош избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@autoasist ,споменатите ERISIN излизат с цени над 650лв ,когато ги гугълна.На такава цена ще взема секънд хенд Pioneer 2din  и ще се заиграя с вграждането,  за да стане ей така 

 

...и няма да ме учуди,ако 15+ годишния допотопен pioneer(5630) свири по-добре от днешен ширпотреба!Монтирах Alpine преди половин година и му бих шута на втория месец:nixweiss:

 

a6 c4 2 din.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

14 hours ago, dafil said:

споменатите ERISIN излизат с цени над 650лв ,когато ги гугълна.

 

15+ годишния допотопен pioneer(5630) свири по-добре от днешен ширпотреба

Не си прав, смятам аз.

Да, толкова са, но пък за мен си заслужава инвестицията, както казва Пецата.

Иначе "пионерчето" ти дава едно цветно радио  и задна камера с евентуално някаква навигация бонус.

За качеството на звука  - зависи, пак ти казвам. От личен опит ти казвам, че стоково босе с такъв ерисин свири много прилично. Дори и да не е босе. На няколко коли го гледам като изпълнение, не само в ауди, а и в БМВ, Хюндай, Тойота.

Иди и виж, за да имаш обективно мнение.

:hilezh:

Този път няма да ти обяснявам за вегАнството и пряката причинноследствена връзка с правилното функциониране на главния мозък.

Редактирано от autoasist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, autoasist написа:

За качеството на звука  - зависи, пак ти казвам. От личен опит ти казвам, че стоково босе с такъв ерисин свири много прилично. Дори и да не е босе. На няколко коли го гледам като изпълнение, не само в ауди, а и в БМВ, Хюндай, Тойота.

+1. И аз от личен опит също мога да потвърдя, че китаеца си свири прилично - Erisin + Harman Kardon.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...