Jump to content

Audi a6 allroad 2013 3.0 tdi biturbo 313к.с.


Николас

Recommended Posts

Здравейте! Имам следният проблем. Колата е ауди а6 алроуд 2013г. 3.0 тди битурбо 313к.с.Като я запаля сутрин студена колата трака . Като загрее на 60-70 градуса тракането изчезва. Сменил съм целият коплект вериги с оптегачи. Маслото е оригинално на кастрол. И немога да открия какъв е проблема. Някой ако знае ще се радвам да го разбера!

Редактирано от Николас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

В един много добър сервиз. Аз се съмнявам че е нещо по горивната система, но ако някой е преминал през това ще се радвам да каже какъв е бил проблема.

Редактирано от Николас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли, то по принцип е трудно да ги насереш тия вериги, може да трака от дюзи, помпа, ама така по форума...аз бих отишъл да ми види колата някой, който разбира със сигурност и му имам доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако преди смяната на веригите не е тракала, определено хората от сервиза не са направили нещо, както трябва. Кофти работа - дано бързо си оправиш колата, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Passi написа:

Тя ако не е тракала защо ще ги сменя.

Ми профилактика...
Аз например наскоро свалях мотора заради теч и понеже разправията е голяма бях на прага да сменя и вериги... Та де да знам защо ги е сменял човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в 4ф форума и една тема нещо чака рака щрака мрака, кефи ме как може да се изпишат страници по “нещо ми трака” :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, mshbul написа:

Има една тема в А6 за клапан на помпата.

 

Това тракане механично ли е или като на аванс?

Като на аванс, но като изключих щекерите на дюзите и завъртях никакъв шум не издава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно не е механично.

За грешки гледал ли си?

сега ще имаш за дюзите дето си ги откачал.

 

Равнмерно ли е? С ритъма на мотора ли трака? Дали е по 1 път на оборот?

 

виж темата в 4ф, имаше и запис като че ли. Може да направиш още 1 проба за 200лв.

 

Как няма да има теми като ето пример как е сменил вериги вероятно по препоръка в някой сервиз и проблемът е останал. Доста скъпа проба.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да направи рекламация. Тука повечето сервизи се препоръчват защото някой има кяр. Да каже колегата къде е бил, да иде да ги пита къде е проблема и да видим какво ще стане. 

 

Ако е бил за дюзи, а са му сменили веригите, ебати сервиза. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
преди 2 минути, mshbul написа:

Вероятно не е механично.

За грешки гледал ли си?

сега ще имаш за дюзите дето си ги откачал.

 

Равнмерно ли е? С ритъма на мотора ли трака? Дали е по 1 път на оборот?

 

виж темата в 4ф, имаше и запис като че ли. Може да направиш още 1 проба за 200лв.

 

Как няма да има теми като ето пример как е сменил вериги вероятно по препоръка в някой сервиз и проблемът е останал. Доста скъпа проба.

Утре ще кача клипче да го видиш и чуеш

Редактирано от Николас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...