Jump to content

Audi a6 allroad 2013 3.0 tdi biturbo 313к.с.


Николас

Recommended Posts

4 hours ago, Николас said:

Не продължи по същия начин да трака.

добре, в "много добрия" сервиз какво казаха, когато смениха веригите, взеха ти ХХХХ пари и шумът си остана?!?!

Сменял ли си ангренажен ремък на горивната помпа и ролката към него? Всъщност такава има на 3.0 tdi, не знам дали и на битурбо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Dan4ote написа:

На колко километри е колата

170хил.км

Преди 9 часа, OvivO написа:

добре, в "много добрия" сервиз какво казаха, когато смениха веригите, взеха ти ХХХХ пари и шумът си остана?!?!

Сменял ли си ангренажен ремък на горивната помпа и ролката към него? Всъщност такава има на 3.0 tdi, не знам дали и на битурбо.

Че може да е дюза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кой е сервизът, но...направили са скъп ремонт, проблемът си остава и казват нещо друго. Ако не е и това - няма проблем, ще кажат нещо друго, все ще уцелят по някое време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързото цъкане са дюзите. Като че ли е по-силно от нормалното. Но не мисля, че е проблем.

Обаче другия шум ми се струва нормален.

 

Допускам, че на записа не се чува ясно това, което те притеснява. Или поне аз не го отличавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някоя мързелива дюза шлапя, какви са им стойностите на ZQC? Помпата се зацепва на едната верига с шиш, ако не е зацепена ще има вибрации и ще харчи с 1-2 литра отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...