Jump to content

Съвети при покупка на Q7


Recommended Posts

24 minutes ago, Passi said:

Ако ти дойде тегаво и видиш,че не ти е по силите я продаваш и това е.


Ето заради това обяви от частни лица на обслужени перфектни коли, колкото искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собствения лизинг го дават на 20-30%, на година, автокъщите. Тия парибас, мондо и прочие са такова набутване, че не е истина. Вземи си потребителски кредит на 4-5-6% по-добре. Ако тия 6к няма да ги спестиш за 3-4-5 месеца, аз бих пропуснал Ку-то :) 

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, petrishki написа:

Собственния лизинг го дават на 20-30%, на година, автокъщите. Тия парибас, мондо и прочие са такова набутване, че не е истина. Вземи си потребителски кредит на 4-5-6% по-добре. Ако тия 6к няма да ги спестиш за 3-4-5 месеца, аз бих пропуснал Ку-то :) 

Май ще те послушам колега. Ще си карам 6-цата за сега пък след някой и друг месец, като се задели още някой лев, може да отскочим и по-нагоре с цифрата. Интересното е че темата беше за това кое си заслужава да има като екстри и кое да се избягва задължително. Всички обаче се хванаха за ниския бюджет дето съм отредил и се хванаха да ми броят парите и половината ми сипаха, че съм се надскочил. То сигурно си е така де, ама в първия пост аз други въпроси поставих, а ето на втора страница какво продължаваме да обсъждаме. Не че не съм го очаквал. Що се отнася до Санта фе-то, гледах ги. По-нова година и по-евтини са, Ма пустото сърце носи четирите кръга и не дава да сменя марката с некви корейско-китайски изпълнения. За това за сега ще си чакам изглежда, ще си кътам левчета и ще си оглеждам междувременно дали няма да излезне нещо. Благодаря на всички дали мнение в темата. Ако админ прецени, може да я затвори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстрите са до вкус, дали нещо си заслужава е строго индивидуално. Няма как да ти кажем, обикновенно се оплакват от какви ли не неработещи екстри хората, които са взели автомобила на доста ниска цена, което е логично. Не смятам, че сме ти броили пари, казахме колко струва да имаш такава кола, един може да взима 2к и да спестява 1.5 и да може да си я позволи, друг може да взима 5, но да изплаща апартамент с 4 и да не може. Ако имаш едни хиляда на месец за колата, скачай :) 

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, katsi86 said:

Май ще те послушам колега. Ще си карам 6-цата за сега пък след някой и друг месец, като се задели още някой лев, може да отскочим и по-нагоре с цифрата. Интересното е че темата беше за това кое си заслужава да има като екстри и кое да се избягва задължително. Всички обаче се хванаха за ниския бюджет дето съм отредил и се хванаха да ми броят парите и половината ми сипаха, че съм се надскочил. То сигурно си е така де, ама в първия пост аз други въпроси поставих, а ето на втора страница какво продължаваме да обсъждаме. Не че не съм го очаквал. Що се отнася до Санта фе-то, гледах ги. По-нова година и по-евтини са, Ма пустото сърце носи четирите кръга и не дава да сменя марката с некви корейско-китайски изпълнения. За това за сега ще си чакам изглежда, ще си кътам левчета и ще си оглеждам междувременно дали няма да излезне нещо. Благодаря на всички дали мнение в темата. Ако админ прецени, може да я затвори.

 

Колега, извинявам се, ако съм те обидил, защото аз бях един от тези, които правеха сметката и обясняваха за цените. Просто сме се нагледали на изпълнения след такива покупки и алтернативни решения при обслужване.

Ако се взема дизел - задължителна екстра за мен е печката, макар че в тези коли мисля винаги се монтира. 
Ако е с изцяло кожени седалки е хубаво да има обдухване, тъй като лятото става ад на кожата.

Редактирано от DJANO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро май въобще няма така опция при Q7 от първата генерация.

 

п.с. При A6 4F я няма тая опция на 100%.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обдухване нямаше ли само на полу-кожата? :gruebel:

Нямам идея ама със Субаруто бях в собствен сос след 5 мин на кожата и е много неприятно.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, DJANO написа:

Нямам идея ама със Субаруто бях в собствен сос след 5 мин на кожата и е много неприятно.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Така е колега. Имам си я в 6-цата. И е черна. Лятото е някакъв ад вътре, докато охлади климатика. Иначе е добре че се чисти лесно, детето ако разлее нещо, но втори път черна кожа, бих се замислил дали да си го причиня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стъклата са соларни тоя филм няма да е толкова страшен, но да като цялото кой каквото и да говори с когата лятото си е драма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...