Jump to content

таван


anpa1

Recommended Posts

Според мене автотърговците ги перат с агресивни препарати и затова най-вече увисват, ама на 4ф не бях виждал затова ми е чудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

450лв е тапицирането с алкантара, (по-ниския клас)включително монтаж и демонтаж на тавана.

Не ми дава да кача снимки, понеже са много големи :)

иначе на 280лв някой ако го иска....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ся няма да е кмет нали трябва да си харчи парите без да го гледат под лупа от къде ги има 😂 А за тавана чакам го моя да падне и тогава ще го мисля по-сериозно за сега е малко отлепен под сенника 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив, таван и всички колонки с алкантара, чудесно/според мен/ изпълнение, демонтаж и монтаж от майстора - всичко беше 300 лв. Макар че някой по горе се изказА генерално за пловдивските майстори ви давам контакт на момчето /фейсбук страница със снимков материал/: Автотапицер Пловдив - Цариградско шосе 51

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, pe6koo said:

450лв е тапицирането с алкантара, (по-ниския клас)включително монтаж и демонтаж на тавана.

Не ми дава да кача снимки, понеже са много големи :)

иначе на 280лв някой ако го иска....

Качи ги в някой сайт например prikachi.com.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив точно новия таван алкантара и част от гредичките се разлепиха за 2 седмици. А направията общо взето е като за парите - горе долу, но по къмто долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам читав сив и чист давам го почти без пари [emoji3] със всичко към него дръжки, сеници и кори

 

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

 

 

За авант без шибидах [emoji3]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, EHKOB said:

Колега рекламация няма ли? Две седмици мисля, че е редно да си го оправят

И да има нали знаеш какво значи повторно сваляне на таван и всички гредички? А кой ще гарантира че ще е последното сваляне? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, EHKOB said:

@DLS аз лично бих ги тозмозил до последно, все пак не си дал малко пари за нещо което е изкарало 2 седмици

Правилното решение е да се отиде на друго място и да се плати наново, иначе колата ще остане с половината щипки и кой знае колко още щети от тия постоянни разглобявания. Ако имаш разлепено на едно място хубаво, обаче като имаш на 6 места какво ще се промени след рекламацията? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...