Jump to content

таван


anpa1

Recommended Posts

Здравейте всички

Предстои ми ремонт на увиснал таван на Ауди А6 4F. Седан. Възможно ли е да се извади тавана , без да се сваля предно или задно стъкло. Благодаря Предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че е възможно. През вратата (предната) излиза .Ако беше от Стара Загора щях да те пратя при едни момчета. Миналата седмица правиха тавана на Тойотата ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

да, свалят го. Но един тапицер ми обяснава, ще на тази кола няма как да го свали , без да свали предното или задното стъкло.  В противен случай, ако тръгне да го вади през вратите се налага да се огъне и да се счупи.  Та въпроса ми е , дали е прав или не. Ако някой е вадил таван през вратите и ние ще намерим начин. Но ако не става, защо да се мъчим

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В общата тема един колега вчера спомена, че на седана се вади през вратата. Къде ще го правиш твоя? 

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, EHKOB написа:

В общата тема един колега вчера спомена, че на седана се вади през вратата. Къде ще го правиш твоя? 

Тук в Пловдив, на Карловско шосе , преди Лукойла в дясно. В един от автосалоните. Правил съм при тях и на други коли, доволен съм, но бяха хетчбег.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица видях свален на Б7 ли беше Б8 ли седанова свален таван. Не беше прекършен. Бягай надалеч от този "майстор" .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз съм доволен от тях. Правиха ми Голф и БМВ. Проблеми не е имало. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро през задна дясна, като предната се даде максимално на долу облегалката, да смачка леко задната седалка. Няма как да не го огънеш леко, стига да не прекалиш и да го счупиш :)

Пп: някой ако иска, имам седанов таван без шибидах, тапициран с черна алкантара. Комплект с колонките и сеnниците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с авант и онзи ден ми обявиха цена за черен плат тавана и всички колонки 350-400лв при което клекнах на само тавана със същия плат за 160 хаха

@pe6koo ако беше за авант направо скачах 😎

Редактирано от EHKOB
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьм вадил таван през предни врати също , но се маха седалката за по голямо пространство 

Моя беши с ъс шибидаг , но не вярвам да е от значение това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

26 minutes ago, k.vasilev said:

Хаха мноог яко, във вилнер ли ги правят така?

да, вилнър, на тази воланът ми идва в повече, но има някои много стилни се получават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с авант и онзи ден ми обявиха цена за черен плат тавана и всички колонки 350-400лв при което клекнах на само тавана със същия плат за 160 хаха
[mention=59814]pe6koo[/mention] ако беше за авант направо скачах [emoji41]
имам сив перфектен таван, със всички колконки и т. н.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

[mention=106812]EHKOB[/mention]: сега беше моментът да я оставиш да я направят такава:
67875640_10156605824018269_573211137097596928_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlYPXAGCBzBG_CyLvNMPoyaIuBlnoHnpVHosSkiEsoQJSgnpG1OMR-UTUHORPY1H-g&_nc_ht=scontent.fsof8-1.fna&oh=9e9dbd5dd06aa61fd0766a1d030b9d55&oe=5DE6BF22
този твоят ли е?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@OvivO още не е късно ама щом само за тавана такива цени ми обявиха, сигурно за табло и волан ще е колкото струва колата 😂 Ще съм по на далавера да я продам и да си купя 4Г

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то много зависи къде и как е съхранявана колата явно. И не мисля, че е много нормално, има къде по-стари коли без д аим увисват таваните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...