Jump to content

таван


anpa1

Recommended Posts

За София разпитах тук-там, че и моя го видях виснал при сенниците и искат 200 лева със сваляне и монтаж. Къде ги правят за 120 лева не знам. Ако искаш друг цвят по 20 лева на колонка, зависи кое ще ти тапицират. Между другото да му се не види и темата, ако я нямаше можеше и да не разбера за това около сенниците. Сега само да се ядосвам.😀 Който е хитър продава навеса и взима фейс 2010-11-та година по-малко каран срещу доплащане от 3-4 000 лева. С тия сега предстоят драмите.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят таван ми го направиха за 100лв. Доволен съм!Проблема е, че човека е затрупан с работа и се налага да изчакате известно време.

Това е телефона на тапицера:0878322535  -намира се в София: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре, къде се намира човека. На мене доколкото ми обясниха свалят тавана и си прибираш колата и после ходиш да ти го поставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Колеги, 

Ще свалям моя таван сам на седан A6 4F, изключил съм акумулатора. 

Притеснявам се за някой еърбег. Може ли да гръмне по някаква причина. Четох, че има такъв шанс, но не и ако колата е с разкачен акумулатор от по дълго време -  явно имат по големи кондензатори и имат ток дори след изкл. на акумулатора. 

 

Някой с опит да коментира? 

 

Меррси и поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да го изключваш. Като сваляш тавана не пипаш беговете, освен ако не свалиш предна седалка и волан щ, за да го извадиш по-лесно. Но дори тогава няма нужда да откачаш акумулатора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги за А6 4F за свалянето на таван, възможно ли е без да се махат предните средните колонки и задните колонки? И без да се маха седалката и волана, може ли да се изкара без да се счупи ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

средни и предни колонки падат лесно. Една идея по-сложни са C и D колонките.

Иначе таванът са казвали, че се вади с леко прегъване през задна лява врата, като шофьорската облегалка най-напред, както и самата седалка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...