Jump to content

Въпрос за А6, 3.2 FSI 2006


Recommended Posts

Здравейте форумци !

Някой гледал ли е този автомобил :

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11476261489881053&slink=bur08y

Моля за вашите мнения !

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има форумно 3.2 колега доста добро за около 11000 лв. Обслужено и регистрирано. Това като нищо ще го платиш още един път в рамките на месеца. Мое мнение [emoji4]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пасажерската седалка е 6 пъти по-зле от шофьорската...тези джамбази са започнали да въртят седалките вече...или предишният собственик много е шибал в колата...

 

П.П. @Lo_Ridah: спри се вече с тези теми за 3.2, де ;) 

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странна ми е тая комбинация - 3.2 шестак, ръчка, на предно!  Аз не бих правил компромиси откъм екстри и задвижване, ако така или иначе ще се плаща/поддържа голям мотор. Иначе има доста по-бюджетни варианти... например неАуди :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изборът на конкретна комбинация мотор/задвижване/екстри, освен компромиси е въпрос на приоритети главно,  щото всеки сам си дава парите според акъла и вкуса си и за всеки влак си има пътници. Примерно А6 3,2 на предно и ръчка според мен е добре обезшумено и вози по същия начин както и същият модел с куатро и автомат, а може и да се случи с повече екстри, на по-ниска цена  и при всички случаи не е по-малко кола  от В6 1,8 TQ, в който случай пък някой може да каже, че според него за 5 хил.лв. е по-добре да си вземеш по-нова/голяма /малка/червена и т.н. кола ....неАуди или пък да идеш на почивка или пък някви други наклони да даде  .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, 4ring avus написа:

 по-ниска цена

 

Ако се търси по-ниска цена, не е ли по-добра идея да се вземе 4 цилиндров мотор, особенно ако липсата на quattro не е проблем? Ммм....? 

 

Да се купи най-евтиния екземпляр в мобилето, който обаче далеч не е с най-евтината поддръжка, не е особено добро решение! И това е факт, а не мнение!

Това как бих постъпил аз, не виждам по какъв начин го налагам на когото и да било...  Автора иска мнение* - аз споделям своето!

 

---------------------

* И за пореден път се убеждавам, че е било грешка... В тоя форум нямаш право да коментираш коли по-нови/скъпи/по-висок клас от твоята. Иначе веднага някое професорче, ще се скастри....  

Всички мишоци каращи кенефи под R8 Performance треее да мълчим! :D 

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, aRobben said:

Много странна ми е тая комбинация - 3.2 шестак, ръчка, на предно!  Аз не бих правил компромиси откъм екстри и задвижване, ако така или иначе ще се плаща/поддържа голям мотор. Иначе има доста по-бюджетни варианти... например неАуди :D 

Много добра комбинация е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм интересна обява ... до колкото съм чел ACC в комбинация с ръчна скоростна кутия не се предлага, а бронята е за кола с ACC.

Изводите всеки може сам да си ги направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...