Jump to content

mp3 сд чейнджър


mihailks

Recommended Posts

Здравейте,

с MMI 2g high съм и си закупих си мп3 сд чейнджър 4Е0 910 110 C, но като го сложа в колата, тя не го разпознава. Софта на MMI-a e 28.3.0. Пробвах и с аудио и с мп3 диск, никаква разлика.

Иначе си приема дискове. Като натисна Source ми стой празно, а като натисна копчето за Changer нито не се показва(не реагира изобщо на това, че съм го натиснал). Като вкарам диск си стой на Empty. Пробвах с рестарт на MMi-я, но няма промяна.

До, колкото знам component protection-a, само прекъсва музиката за секунда, а не пречи на възпроизвеждането й като цяло.

Някой сблъсквал си се е с подобен пролем?

20190811_132220.jpg

20190811_132309.jpg

20190811_132553.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждам МMI изобщо не е отразил промяна в систематс, все едно няма включено устройство, чети за грешки, след коети на ново се опитвай да е инсталираш, но този път свали клемата на акумулатора. и пробвай пак, да за компонент протекшъна си на правилно мнение, чете дори пише името на съдържанието но не я пуска на плей, пробвай пак разкачи кабелите на чейнджъра, разкачи клемите на батерията, и пробвай пак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите.

Пробвах с батерията, няма промяна.

Има записана грешка за CP. Странното, е че не тръгва никаква музика. Ще мина през Порше пък да видим, какво ще стане.

20190811_150403.jpg

20190811_151100.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз направих същата опция и при мен пише същото,на мен ми махнаха и компонент протекшъна и пак не тръгва но и нямам много време сега да търся в интернет за проблема,питах и аз във форума но никой не ми отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо, че и след премахването на CP не е тръгнал... Аз си мисля, да не да е свързано с по-старата версия на MMI-я.

А иначе за махането на стария, не стана с инструментите и махнах жабката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След проучване на въпроса, разбрах че и други хора са имали този проблем и са го решили, като са ъпдейтнали софтуера на MMI-я.

Пишат, че за да тръгне мп3-чейнджър, трябва да си минимум с (30. нещо си) софт, а а аз съм с 28.3.0.

 

Има ли някаква опция за ъпдейт на софтуера без СД-чейнджър.  Ако взема на заем старо СД, за да направя ъпдейта, трябва ли първо да му махана CP-то?

 

Ако някой може да ме посъветва, как да постъпя или да ме прати при някой ще съм много благодарен.

За региона на Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се съмнявам за версията на софтуера но незнам и моят коя версия е дали е по старата а и как се ъпдейтва като не работят чейнджърите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, mihailks написа:

След проучване на въпроса, разбрах че и други хора са имали този проблем и са го решили, като са ъпдейтнали софтуера на MMI-я.

Пишат, че за да тръгне мп3-чейнджър, трябва да си минимум с (30. нещо си) софт, а а аз съм с 28.3.0.

 

Има ли някаква опция за ъпдейт на софтуера без СД-чейнджър.  Ако взема на заем старо СД, за да направя ъпдейта, трябва ли първо да му махана CP-то?

 

Ако някой може да ме посъветва, как да постъпя или да ме прати при някой ще съм много благодарен.

За региона на Пловдив.

Колега мисля че компонент протекшъна не пречи  когато се опитваш да ъпдейтнеш, можеш да пуснеш ъпдейта директно през чейнджъра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5150 или 5570 само с тях тръгва мп3 чейджъра

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

може да се ъпдейтне и при компонент протекшън

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде мога да си купя дисковете за ъпдейта да е сигурно че ще станат да не блокира нещо мми,защото четох на колеги не е станал ъпдейта и бозела системата после

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

 

първо да кажа, че след ъпдейт до 5570 мп3 ченджъра си тръгна без проблем.

аз постъпих, така :

купих чейнджър, който не е мп3

без да махам CP-то, успях да ъпдейтна до 5570

Така, че сега продавам обикновен чейнджър, цена 89 лева.

Ако някой иска да ми пише.

Поздрави и благодаря за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега неможеше ли да го ъпдейтнеш със мп3 чейнджъра или трябва със обикновения и махна ли после компонента като сложи пак мп3-то,и да те питам ти ли си правеше ъпдейта и сложно ли е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, не стана с мп3-то, не ми разпозаваше никакви дискове преди ъпдейта.

1. маханах CP-то на мп3-то

2. купих си обикновен с него ъпдейтнах MMI-я

3. сложих отново мп3-то и то си тръгна веднаха

Иначе за ъпдета, го записах на обикновени дискове и го направих на запалена кола.

Сложих първия, за 10 мин беше готово, после 3-тия още 10 мин и готово (2-ри не съм слагал, нямам блутут)

Нищо сложно нямаше, само следваш инструкциите на диспея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нестава ако е стара версията, ако е 5150 става и с мп3 чейджър, иначе само със сд чейджър

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като сложи обикновения чейнджър за ъпдейта не изписа ли компонент протекшън,защото аз сега съм сложил мп3-то и съм му махнал компонента ако сложа друг за ъпдейта и после го махна трябва ли пак да махам компонент

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и с компонент може да се ъпдейтне

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбрах че може ти кога махна компонента преди ъпдейта или след като сложи вече мп3-то,и този чейнджър работи ли си където ще го продаваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...