Jump to content

Мнение за конкретно А6 С6


Recommended Posts

С появата на Жаси темата ще придобие друг характер-да не вземе да станем свидетели на търг за въпросната кола.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само съм чувала, че излизало изгодно, но не знам нищо повече.

Закупуването през фирма - посредник ли става?

И забравих да питам - 3.0т, обсъждан тук с по-добра динамика ли е спрямо 4.2? Май е по-малко коне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zhelyazA6 написа:

@jorkobe

Въобще не им слушай глупостите на повечето.

Щом искаш седан, седан ще бъде.... Не харесвам комби и никога няма си купя такова само щото била гледана...

Вземи и пусни вина и ще я проверим веднага.

Трета щатска кола имам и място за притеснение няма. Само да не е давена, тогава е друга работа...

Всяка кола е блъскана, дори и тукашните. И всяка жена е е*ана, ама някой спира ли го това?....

 

Решил съм си за седан да е. Нямам проблем ако е блъскана и впоследствие оправена, както хората, честно казано, която и да е 10годишна кола да не е удряна някъде ще е голям ксъмет, вин ще мога да дам евентуално утре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да е на 300 000 км

Няма проблем да е блъскана и след това оправяна

За какво тогава питаш -какво те интересува

Вземай я щом ти е грабнАла окото-

Ако вече е твоя и искаш мненеие за придобивката-от мен едно ЧЕСТИТО И БЕЗАВАРИЙНО .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Velislaff написа:

Няма проблем да е на 300 000 км

Няма проблем да е блъскана и след това оправяна

За какво тогава питаш -какво те интересува

Вземай я щом ти е грабнАла окото-

Ако вече е твоя и искаш мненеие за придобивката-от мен едно ЧЕСТИТО И БЕЗАВАРИЙНО .....

Не съм казал, че не е проблем да е на 300к, просто казах, че съм съгласен, че реално не е на тези км..а относно блъскането... каквато и кола да е на 10+ години е имала някакъв удар (било то явен или не). Просто видях че във форума има раЗдел относно закупуването на “нови” коли и поисках съвет за кола, която съм видял из сайтовете. Моля админите ако преценят да затворят или изтрият темата.

Редактирано от jorkobe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zhelyazA6 написа:

3.0 тфси и приличен разход не могат да стоят в едно изречение...

Зависи кой какви очаквания има.

При каране с около 140 на темпомат е около 9.5-10/100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, jorkobe said:

За километрите никой нищо не е казал, ясно е че не са реални..не виждам какъв е проблема ако в крайна сметка колата е читава и поддържана 

 

Продадоха Камри на 60 000 км. на поне 12 години мисля. Познавам много добре собственика. Без нито един проблем, както при експлоатацията, така и при продажба. Нула дефекти. Просто е ненужна и остаряла. Нещо което при Ауди незнам дали е възможно - да няма проблеми за 12 години. Та да, възможно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, kostaIliev написа:

 

Продадоха Камри на 60 000 км. на поне 12 години мисля. Познавам много добре собственика. Без нито един проблем, както при експлоатацията, така и при продажба. Нула дефекти. Просто е ненужна и остаряла. Нещо което при Ауди незнам дали е възможно - да няма проблеми за 12 години. Та да, възможно е.

 

Имал съм ауди 60 000км без дефекти и проблеми.

Но бяха за 2 години, а не за 12.

Само гориво и масло.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...