Jump to content

Audi A8 D2 2.8I 176hp бензин/газ


Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да попитам за AUDI A8 D2 2.8l 176 hp Б/Г разход, обслужване и изобщо струзали си да се мЕтам У филмО🤑😱 или по-точно в тазиhttps://m.cars.bg/carview.php?id=3141660 😅😅 предупреждавам гола вода съм, благодаря предварително!!!

Редактирано от Димитър98
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубава, не се чупи, не гори и е просто върха на автомобилостроенето. А тази от обявата е музеен експонат. Аз ако съм, директно я вземам....

 

Сега, ако не си хванал иронията...

 

Това е античен премиум. Не очаквай с жълти стотинки да си гъзаря на квартала. Ако имаш стабилен джоб е много хубава кола, но трябва да си готов да вадиш парички. А ако имаш парички, няма да гледаш тоя дроб с този умрял мотор. Та ако са ти мили нервичките, спести си тази идея за А8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е стара вече

Иначе преди този мотор беше от най-безпроблемните, но преди 10-15г.

 

Аз пък не знаех, че 1994 е имало такова купе. Мислех, че е поне след 1998.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

първото Д2 е от 1994г, то и някои компоненти стават на А6 Ц4 и А4 Б5 - волан, лостовете на фаровете и мигачите,както и на чистачките,радиото .

 

Това на обявата е гроб, отдалеч му личи . На А6 Ц4 му е скъпа поддръжката, макар ,че е в пъти по проста кола, а на А8 смятай какво ще е .

Взимай нещо което ти е по джоба,че филма може да е с много продължения и накрая ще кажеш - ауди са еб.ти и скапаните коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...