Jump to content

Как ви светят предните фарове?


Toshko

Recommended Posts

Преди два ди се загледах във фаровете на тази кола. Вътрешните рефлектори (от към радиаторната решетка) ми светят за дневни светлини. Те имат някаква странна крушка, която прилича на онези огромните 6V крушки от преди 30 години, които слагаха по колите. Интересното в случая е, че като пусна на дълги този вътрешния рефлектор не светва, а само ксенона минава на дълги. При вас какво е положението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди фейслифта дневноте светлини са фаровете на къси. Дългите са там дето казваш + рефлектора на ксенона. След 2004 година са би ксенон на една крушка и дневни на вътрешните. Всичко е точно

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/6/2019 at 1:00 AM, Toshko said:

Ех жалко. Надявах се някак да светне и с вътрешните рефлектори на дълги. 


Тия коли имат брутални фарове, не знам за какво ти е да светят вътрешните. Те са само за дневни светлини. Умишлено са такива големи, за да се охлаждат по-добре.

Редактирано от Mustaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък брутални....бих казал задоволителни, но определено моята специално не свети много силно, а дългите са направо слаби. За това се надявах на още един чифт крушки да помага 😀

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалят се фаровете, рециклират се рефлекторите, слагат се нови крушки и ще видиш, че са брутални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брутални са само дневните светлини, тия фарове светят като фасове :hilezh: Моите са рециклирани и за две год светят пак прекрасно зле! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са фейслифтови и не знам дали преди това са рециклирани, но светят наистина повече от задоволително. Вечер даже супер често ми се случва да ми пресветкат, че карам на дълги :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулурани са, просто си светят доста силно, не знам с какви куршки е

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Рециклирай ги и ще видиш как тря ва да светят наистина,аз си ги направих моите и ми излезна ~100 лева с вкл силикон за авто стъкла с малко по усилени кружки и си ти 😂😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КУПУВАТЕ СИ ЕДНИ НОВИ ЛУПИ И СИ РЕШАВАТЕ ПРОБЛЕМА. ТОВА С РЕЦИКЛИРАНЕТО НЕ Е КАТО ФАБРИЧНОТО ПОКРИТИЕ. А ЦЕНАТА Е ЕДНА И СЪЩА. ИМА 1000 ПОСТА ВЕЧЕ ПО ТАЗИ ТЕМА. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...