Jump to content

Хвърлете някое друго мнение за тези двете


Recommended Posts

Избираме на един приятел първия автомобил.Аз лично съм с А4 Б5 97Г  1.8   и той се чуди между автомобил като моя или А3 1.9 тди 100 к.с . Говорих с човек който е навътре с автомобилите тоест автомонтьор.Човека препоръча А4 1.8 като неговото мнение беше че от част на возия удобство,и също така си е с 25 коня отгоре и самия автомобил не е със скъпа поддръжка.За А3 1.9 100 коня беше че ако ще се взема дизел или 90 коня за икономичност или 131 коня ако ще настъпва повече.100 коня ако не е чипосан нямал вървежа на А4.Също така ако на А4 1.8 ако ще я кара с газ ще му е икономия.Лично както с моята от Разград до София и обратно 45 лева газ.

https://www.cars.bg/offer/5da41feba97fce0464350939    Това е едната кола.-А4

https://www.cars.bg/offer/5dab2e72bc77955b166dd953  Това е другата-А3

 

Ударете едно мнение и вие да видя какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За А4 Б5 бих гледал след фейслифта, по възможност вече с газ, за да не се прави толкова голяма инвестиция в кола на 20+ години.

Тази от обявата може да вкара новия собственик в неочаквани преразходи, имайки предвид, че е нов внос и тепърва ще се слага газ.

Иначе аз съм имал Б5 1.8 атмосферен, точно като тази. Не очавай чудеса откъм вървеж или разход.

При скорости над 140 на магистрала вътре бучи достатъчно доволно, че да те откаже да ги вдигаш често. :)
Плюсът на колата е, че всички майстори по нашите ширини са виждали стотици такива и кадърните поне могат да ти кажат кога има още живот и кога ще те вкара в приключение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от състоянието.Аз карам на бащата старата А4 1.8  като е при нас от 2008 година директно купена от първи собстветик в Германия и нямам никакви шумове след 140.И разхода на газ е 8.5/100 извънграда и 13/100 в града

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, didkoo12 написа:

Зависи от състоянието.Аз карам на бащата старата А4 1.8  като е при нас от 2008 година директно купена от първи собстветик в Германия и нямам никакви шумове след 140.И разхода на газ е 8.5/100 извънграда и 13/100 в града

 

Викаш като А8 и S класа е след 140.

 

Колега, вземи това, което е по-запазено. Разликите в разхода на гориво може точно след 5 дена да е изядена за две години напред от някой ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, didkoo12 said:

Лично както с моята от Разград до София и обратно 45 лева газ.

Като ти е толкова евтино, защо не прескочите до Шумен да видите как върви а3-ката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 дена вече я гледахме и не му направи добро впечатление от към дизайн и стойка и возия.Днес А4ката гледахме и му хареса.Возия визия интериор  управление.Вече ще се мисли

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...