Jump to content

Мнение за Audi A4 2.0TDi/S-line по обява?


Recommended Posts

Колеги имам питане за конкретна обява https://www.cars.bg/offer/5db850ea1324de63c43ee3e2

ако някой е ходил да я огледа да си кажи мнението. На снимки изглежда добре. Километрите са нереални , но като цяло изглежда добре. 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го заради екстрите(каквито ТЪРСЯ) пълен sline и quattro. Нооо както казваш Италия, километри, нещо не се връзват нещата. Трябва на място да се отиде, но съм от Пловдив и не знам дали да се разказвам. Затова ако някой го е гледал да сподели инфо. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайки поизтърканите копчета тук - там и скритата от снимки шоф.седалка по-скоро са и спестили едни 100к+ километра.

Иначе като изпълнение изглежда добре и е от последните бройки на 2007 година.

Трябва ти VCDS при огледа и човек дето разбира какво да гледа на 2.0TDI от тези години.
Цената е интересно ниска впредвид описанието и екстрите и обявените километри.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е ....и аз ги загледах тези неща....по телефона търговеца каза, че няма проблем да  е закараме до сервиз и че километрите били тези!!!....иначе и на 250к да е, ако е обслужвана навреме....знам ли...все пак е Италия. Но цената, както каза, е нещо подозрителна....ще да има нещо скрито.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата определено изглежда добре! Няма как на картинки да отгатнем какви проблеми има....най-малкото я виж, покарай я....по възможност вземи някой, който дълги години се занимава с дизели.... дори само звука на мотора може да е сериозен ориентир за състоянието му. Ако ти хареса и нищо фрапиращо не откриеш, прави лек пазарлък и я отнасяй....така или иначе е евтина...по-малко ще те боли ако скоро след това правиш скъп ремонт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, СапиенсА написа:

"Километрите" не са "тези", освен ако не си аутист тип "аутоасист и сие", за да "повярваЖ".

Явно си младеж на крехка вАзраст (визирайки "да си кАжи мнението"), незнаещ какво е човешко-нашенската тарЕкатщина на дребно, разбирай чистосърдечна подлост.

Не е скрито, крещящо явно е.

Друг е въпросът, че в наше време, не бива да съществува някой (не някоИ), който да си купЕ "дизей".

Дори и в БаЛгария.

Уроците по правопис в друг форум... Също и мнението ти за дизела. Иначе благодаря за виждането ти за коментираната кола.

Преди 4 часа, Fireblood написа:

Колата определено изглежда добре! Няма как на картинки да отгатнем какви проблеми има....най-малкото я виж, покарай я....по възможност вземи някой, който дълги години се занимава с дизели.... дори само звука на мотора може да е сериозен ориентир за състоянието му. Ако ти хареса и нищо фрапиращо не откриеш, прави лек пазарлък и я отнасяй....така или иначе е евтина...по-малко ще те боли ако скоро след това правиш скъп ремонт. 

Така ще направя....плюс преглед в сервиз на Ауди. Ако всичко е наред е взимам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с прегледи в сервиз.

 

Прочети какви са проблемите на този мотор - вал, маслена помпа, дихтунги, катализатор и не разчитай, че ще избягаш от тях. Просто си ги предвиди за оправяне и се съсредоточи върху купето.

 

с две думи : виж дали ще ти хареса купето, нивото на амортизация и задели си едни 1000+ лв за ревизия на мотора.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм задалил 2к за ревизия, но се притеснявам от скрити няща. Италянците са извесни с тяхното отношение към потдръжката....в петък ще е гледам. 

Да видим какво ще излезе :):)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега. Огледах колата с един прияте, който разбира от дизели( аз досега само бензин съм карал). Захабена е като за кола на  +250к. Има някаква сервизна книжка....мисля че не е нейта. Моя приятел каза че съединителя е тръгнал и нещо двигателя не работел както трябва( за мен си беше добре), но като си направих сметката: съединител, обслужжане ,  оправяне проблема с шестостена...4к. Не е ясно дали е преминала сервизната акция на Ауди по подмяна на сименсовите дюзи...ако и там нещата станат за смяна...още 4к....много ще ми дойде като цена. Иначе почти всички  екстри (баз ксенон), добро купе и ходова част

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...