Jump to content

колеги помагайте


Recommended Posts

колеги спуешно търся маслуустойчивия маркуч който върви с тръбата и излиза от горивния филтър че моя е е много напукан нов или втора ръка зависи от състоянието и цената и второто е един маркуч в двата края с различен диаметър в средата има пластмасов щуцер който води до казанчето за антифриз нов е 300 лева така че търся 2 ръка но здрав колата е 1997 година 340 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги намерих и двете неща втора ръка уж окей утре в еконта ще видим само да кажа на тези който незнаят тези неща са изключително търсении слаба брънка поръчах и кошницата за бензиновата помпа защото някой от предишните собственици се е правил на тарикат и е пробил с бормашина 2 дупки отдолу и като падне нивото под една четвърт няма палене а колкото до тва къв гроб е според поста на колегата е нормално за 23 годишна кола на ен брой километра и ен брой собственици и да вече ме остави на пътя от приморско до пловдив август ми зеха 700 лева за пътна помощ  и от тогава не съм я карал щото не беше обслужена чак сега я вкарвам в пътя но същия тоя гроб ще остави мнооого нови коли да ми гледат стоповете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

законна работа колега на трудов договор и средна заплата а и не е твоя работа тука сме да споделяме проблемите на колите си и ако можем взаймно да си помогнем със съвет защото информацията е пари кешовица и много е гадно да ги дадеш на алчните майстори 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е редно да оценяваш чуждия труд (на гадните майстори).
Сбъркани са ти приоритетите, да взимаш втора употреба маркучлета, за сметка на това да се гордееш, че караш четвърт вековен двигател на бензин, който лесно се пуска на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

колеги модератори може да затваряте темата след като ми пратиха смачкани тръби по еконт и изгорях с едни 55 лева се отказах да сменям маркуча който излиза от горивния филтър майстора каза че е усилен и ще кара още 10 години а другия от казанчето не намерих но и 300 лева не ми се дават така че ще доливам антифриз и те така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...