Jump to content

Дистроници Ауди 4Г


NikolayNikolaev

Recommended Posts

Здравейте, имам няколко въпроса, след демонтиране на дистрониците и ако се кара известно време без тях, какви са последиците, трябва ли да се адаптират после, или трябва само да се изчистят грешките които е записала в компютъра?

Благодаря ви !

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

За по-дълго време не знам, но ако се свалят за малко, примерно за укрепване и се сложат след това пак не е нужна адаптация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се кара, какъв е проблема, смисъл после само грешка ли записва или ще трябва някаква адаптация да се направи?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се разместят демек им сложиш кафези трябва да се адаптират. Ако караш без тях, за да заработят след монтажа трябва два три пъти да дадеш на контакт да си ги припознае колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест ако ги демонтирам , карам без тях 3 седмици и после ги монтирам обратно както са си били няма проблем. Целата е преотвратяване на кражбата им, не мисля да слагам планките за укрепване след демонтирането им.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, само ги вадиш от ябълките, преди години като карах 4Г, така правех, след три паления се намираха от колата и заработваха.

Купи си плътни решетки като караш без тях и сложи найлоново пликче със свинска опашка върху буксите, за да не оксидират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блгодаря ти много! А грешки записва ли колата , което не е проблем защото си имам вагком и ще ги изчистя само за информация? И както казваш ти да ги извадя от ябълките, тоест целия сензор имаш предви отвивам трите болта, разкачвам ги от буксите и готово.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали има крачета с накрайник по-широк и влиза в едни основи. Дърпаш сензора с крачетата от основата, която е на бронята. Не развиваш нищо, защото центровката им ще избяга.

Ще свети таблото в червено ама на втория час няма да ти пука за това :) Нищо не чисти с ВАГКОМ, просто няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...