Jump to content

Питанка за дюзи.


sparco

Recommended Posts

Колеги едно питане-дюзи от 1.9 131-ца стават ли на 1.9 116-ка?Говорим за директен монтаж.За регулиране на горивото после не говорим,само за монтажа на самите дюзи.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сигурно ли е колега?А дюзи от всяко 116 ли стават тогава ако в така?От Бора 116 коня стават ли или пак има значение каква е 116-ката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една 116 пробвах 4 5 работещи дюзи от други мотори и нито една не тръгна. Накрая взех същата по номер каквата си беше на колата и преди и всичко си заработи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-5 какви?131?101?

 

Доколкото имам инфо дори и с други дюзи примерно от 131 коня мотора ще работи но ще пропушва черно заради повечето нафта,други симптоми мисля,че няма да има и колата ще понавървява.Ако бъркам някъде .... Проблема ми е,че съм за 4 бр и затова обмислям и питам за 131 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дюзите само външно са еднакви.Всяка дюза си има номер и е предназначена за съответният мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложиш 4 от 131 и се смени софтуера ще тръгнат. Но ако имаш примерно една за смяна и не сложиш такава от 116 коня няма да заработи. 

Просто 116ката по някаква причина е капризен и не може да редиш каквото ти е под ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под смяна на софтуера за преминаване към 131 какво се има в предвид?В момента ситуацията е такава,че съм с 4 различни дюзи и няма накъде(така я взех с проблема,че на високите колата не е в час).Търся алтернатива за преминаване към 131-ци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста четох и се рових из нета и установих,че само от а4б6 1.9-116-ка и от Суперб 1.9-105 и 115-ка само са заменими.Нямам много избор трябва да изнамеря 4бр. от тия два модела с номер 0414720230 или 038130073BH.В процес съм на проучване ако сложа от 131 коня дали ще  може да се намали нафтата и да свърши съюо работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, sparco написа:

трябва да изнамеря 4бр. от тия два модел

Лесна работа, магазини бол, да не говорим за онлайн платформи, поръчваш, идват до ден-два.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от там не бих купил даже и дихтунга.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е,че обърнах нета и само на едно място изнамерих правилните дюзи 116-ките и се оказа,че са само 2-какво правим?Коли на части,морги-няма ги тия пусти дюзи. :(

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NIKO написа:

 

За брой е цената.

 

преди 28 минути, sparco написа:

 още малко и се мятам на 131 :D

Ще се метнеш в приключения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложа от 131 веднага и правят един вид чип дет се вика само,че с обратен ефект за намаляне и регулирането на гориво-въздух и смятам ще има ефекта който се търси.До 2-3 дни ненамеря ли и смятам да го играя тоя филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...