Jump to content

3B двигател на моята кола


Recommended Posts

Пичове, искам С2-ка но с тоя акциз нема да стане :bia: Та идеята която ми се върти в главата е да си намеря едно 3В двигателче и да си направя С-ка :wall: Моля за съвети, в момента карам В4 с двигател ААН / 2.8 + квадро. Дали ще издържи скоростната кутия, ще влезе ли мотора в коша (имам климатроник), електрониката ок ли е или трябва да се сменя...........абе интересуват ме всички ваши мнения. Мерси предварително :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да усложня малко темата на колегата,дано не се сьрди...А такава машинация вьрху основа на НГ...

Не стаа, тоест стаа, ма по-добре недей.

По-лесния и безпроблемен вариант е направо цял мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стаа, тоест стаа, ма по-добре недей.

По-лесния и безпроблемен вариант е направо цял мотор.

Мене ако ме питаш той имаше предвид да бодне 3В мотор на аванта му....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи на Нико варианта е по-сгоден...?

Ъхъ..... ма нека кажат батките...они по разбират.. аз съм един прост ламер :bia: според некои малки червени :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка слагаи един чарджър на твоя мотор и това е :wall: За 193 конявия 2.8 има,ама за 174 нз :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nico ако решиш да го продаваш твоя мотор пиши ми едно лично (без майтап) :wall:

Абе то за коша ша влезе , ама за кутията не знам , що си решил пък точно тоя мотор да махаш и да си избелиш косите без време :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка слагаи един чарджър на твоя мотор и това е За 193 конявия 2.8 има,ама за 174 нз

Говорили сме по-този въпрос за 174 са голяма рядкост а цените са..... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате НИКО, както казва ауди25798авант, не си побелевай косите. От една страна така убиваме тунинг-а в тебе, от друга те спасяваме от просиране от пари и нерви. По добре си карай мотора ако треа му сложи валове полирайте колектори, сложи и чип, отвори и генерацията сложи и нитро, и пак нема да е толкоз зор. според мен 200 коня са напълно постижими, може за справка да потърсиш какво е направил живко от асеновград с крайслер неон атмосферка. Доста ще се учудиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе избелване на коси или не е друга тема, моля някой да разясни техническите параметри и дали такава смяна е възможна и какво трябва да се доизпипа по моята кола - мисля че е най-добрия вариант за слагане на такъв мотор имайки предвид сегашният + квадрото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам кого питаш тогава тук, знаеш че във форума немаме такава конверсия, ако Явор не може да ти подскаже, незнам тука кой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате, засега търся мнения а когато дойде време за конверсията (ако дойде) знам към кого да се обърна :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ

да го имаш предвид

зимаш етката и почваш да преглеждаш номерата на кутий и прочие периферии, но няма да мине без яко резане и пцуене. коша би трябвало да пасне, електрониката е абсурд да стане, ако зимаш мотор от С2 треа го земеш псолутно целия с перифериите.

http://cgi.ebay.de/Audi-20V-Turbo-Motor-20...VQQcmdZViewItem

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, това беше варианта който гледах и аз. Ще направим проучване но искам Марин и Док да си кажат репликите :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nico тоя двигател ако го сложиш после ще го мъчиш ли още? Щот 230 турбоконе и 200 атмосферни няма да има голяма разлика като вървеж, само дет ще се кефиш на турболага :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заедно с лага не съм убеден. Трябва да се видят времена 0-400 и такива полезни данни :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...