Jump to content

Смяна на Multimedia ?


Harit0

Recommended Posts

Здравейте ,колеги ! Някой знае ли дали е възможно да се сложи друга Multimedia на Ауди Б8 с cd changer-a на конзолата? Четох ,че на този вариант не може , но защо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 3 часа, Harit0 написа:

Здравейте ,колеги ! Някой знае ли дали е възможно да се сложи друга Multimedia на Ауди Б8 с cd changer-a на конзолата? Четох ,че на този вариант не може , но защо ?

 

С червен екран ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, CVT написа:

 

С червен екран ли си?

Води се мисля audi 2g high

 

54433057_1168583943318706_3739542374389383168_n.jpg

Преди 20 часа, ShadowM написа:

https://www.facebook.com/107121157310094/posts/447079509980922/
Всичко може

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk
 

На този модел май не може ,ако знаеш къде , моля сподели. Звънях на няколко човека и казаха ,че на този модел не можело....

54433057_1168583943318706_3739542374389383168_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Harit0 написа:

Води се мисля audi 2g high

 

54433057_1168583943318706_3739542374389383168_n.jpg

На този модел май не може ,ако знаеш къде , моля сподели. Звънях на няколко човека и казаха ,че на този модел не можело....

54433057_1168583943318706_3739542374389383168_n.jpg

 

Относно слагане на Андроид: Нямаш опцията да смениш екрана + рамката. Тези Б8-ци на които пише "Audi cd changer" не се поддържат.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким предлага само визията "залепен таблет пред екрана" . Няма екран + рамка като тази: цък!

 

Hb19239861eb94d4c835e0003cc00624ar.jpg

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлага ги и 2-те визии, но не виждам каква е разликата, пита се за смяна на мултимедията и се говори, че не може да се сложи Андроид ;).

"Залепения таблет пред екрана" е много по-добрия и удобен вариант, от личен опит говоря, визията дали ще се хареса на всеки е субективно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен залепения таблет е голяма цигания, но това е въпрос на индивидуален вкус.

Иначе RSNAV, може и да поддържа екран + рамка, защото не пише че не го поддържа, но не е много ясно и ако го поддържа дали е тъч. Най-добре да се пита директно.

 

Ето още една интересна оферта, пак не е много ясно дали поддържа "Audi cd changer", но ако го поддържа, аз бих сложил такова:

 

https://www.aliexpress.com/item/32860860673.html

 

Трябва да се пита и да се получи ясен отговор, защото на повечето Андроидни мултимедии за B8-ци пише че не поддържат "Audi cd changer".

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залепеният таблет пред екрана е много по-грозният вариант но е много по- удобен ако е тъч. И вече всички произиводители го направиха стандарт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е описано доста ясно, има ги и 2-та варианта като отделен продукт и реално те са едно и също нещо в друга форма, не виждам проблема а ги няма и 2-та :).

Иначе поддържа и Concert/Symphony и 2g high, всички са тъчскрийн, но това, което е като оригиналното е супер неудобно, таблета е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен тъч екрана е неудобен в движение където и да е, затова колкото повече истински копчета за контрол на по-важните функции толкова по-добре. От естетична гледна точка обаче таблет-отпред визията куца, затова и Ауди започнаха да го премахват при най-новите модели и да слагат тъч екрани които не изглеждат като  слагани след това:

 

2022-Audi-A6.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отклоняваме се от темата ;).

Копчетата са интегрирани със ситемата, няма нужда да пипаш тъча въобще, камо ли в движение.

Преди да преминат към тази визия от Ауди сложиха таблетите на таблото (и все още са така чисто новите A4, A5, Q5), моята е така и ми харесва интериора, таблета е удобен за гледане и не пречи на визията, под ъгъла на таблото се пада от моята гледна точка.

А тези "новите" интериори точно за това ги критикуват, че всичко е тъч, дори управлението на климатика и е яко шит, отделно, че всичко е в отпечатъци.

Като цяло този интериор беше малко мъртвороден, трябва смяна пак, Benz са доста напред с нова S и C класи.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има опция "2G MMI High", мисля че е това. Не знам обаче защо на всичките продукти в сайта пише "NOT AVAILABLE". Провери все пак и китаеца от линка който дадох по-горе: цък! RSNAV е канадска фирма и продава същите китайски мултимедии като АлиЕкспрес, но на двойни цени.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах голям таблет в колата който да ми скрива половината арматурно табло сигурно щях да го видя. 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...