Jump to content

Задна врата не се отваря нито отвън, нито отвътре.


Suponcho

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем с моето 4F.

От известно време, имах проблем, че задната лява врата се отваряше само отвътре, а не можеше отвън. До колкото се информирах, най-вероятно бравата е за подмяна/рециклаж. Понеже рядко возя хора отзад, минаха поне 6-7 месеца, в които отварях така вратата, като планирах да я поразглобя на пролет.

От половин месец насам обаче, вратата спря да се отваря дори от вътре. В модула на вратата има записана грешка "02115 - Locking Unit for Central Locking   -   008 - Implausible Signal", както и очаквах.

Въпроса ми е, как да процедирам сега, нито имам как да отворя вратата, нито да разглобя панела, докато е затворена.

Има ли начин да я накарам да се отвори?

Child lock-a не е пипан и не е активиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Пасата успях с тел през външната брава - намерих клипче в нета. Ако не става на тези най-вероятно нова врата. Но мини първо през Порше да ти кажат и те.

Редактирано от zdrash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай с почукване по бравата и едновременно натискай ключа на дистанционното. Ако успее да закачи и да отключи и после смяна на бравата с нова. Има вече варианти полски, китайски на такива брави доколкото знам. Не е трябвало да чакаш да блокира напълно вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Отвътре как се е прецакала при положение, че се отваря механично с жило? Не може ли да се жертва кората и да се разкости и да се отвори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...