Jump to content

Окачване


fiil

Recommended Posts

Здр някой рециклирал ли е предни амортесьори и къде колата е а6 алролд 2010 чувам тропане и чукане от преден десен всичко по самото окачване е сменено със ново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери тези.

Има доста позитивни отзиви за тях в лексус форума.

До колкото съм ровил и разпитвал останалите заподозрени не правят истинско рециклиране на амортисьори.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за тези. Гледах им доста видеа и изглежда, че правят нещата както трябва и дават най-голяма гаранция на извършните ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е, че за някои от фирмите (или по-скоро псевдо експерти) разбират до дам, че за тях ако амортисьора не  тропа всичко е точно ... и как се получава това емии вземат там едни Х пари заваряват стеблото в положение Х и от там нататък кор. Или иначе казано целия комфорт от въздушното отива на кино и те така. Ся това със заваряването на стеблото е история от преди 3 години с мерцедес R клас. Само ми се губи вече дали героите са били Вабонти или С-матик. Дали все още работят толкова "професионално" идея си нямам, а и за мен лично това е достатъчно да ги пропусна за рециклиране на амортисьори.

 

Ся относно air-tec видимо от клиповете и информацията която споделят правят истинско рециклиране.

 

Та гаранцията е едно на ръка, ама все тая ако се изгуби комфорта от различните нива.

 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това тропане си е баш такова ли си ? Кога се чува ? Постоянно или само при неравности?

При мен има един звук, който наподобява много смачкване на няква по-твърда гума. Миналото лято смених задните въздушни възглавници, защото издишаха и сега през зумата, като стана по-хладно, започна да се чува тоя звук. Струва ми се, че се чува само като е по-студено и когато мина през неравност, но дори и тогава не се чува винаги. Та се чудя дали да са тия възглавници или нещо по амортисьорите може да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...