Jump to content

Има ли свестни a4 TDI


Recommended Posts

има ли свестни A4 дизели на 9г.,защото гледах 2 а4 и двете пускаха масло и се чудя дали бензин, дали дизел , а съм мераклия на един дизеляк :hilezh::respekt: Та въпроса ми е да продължавам ли да търся дизел или да си харесам някоя бензинка.Говоря за А4 Tdi 110 коня AFN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами моята е откак съм я взел (1 година) е за смяна на гарнитура на капака на клапаните, ама не ми се занимава, не тече много..:flipoff:

Проблемът й е, че няма проблем с това .... и няма какво да ръчкам събота-неделя пред блока...:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът й е, че няма проблем с това .... и няма какво да ръчкам събота-неделя пред блока...:flipoff:

Тихо да не чуе рогатия.

Колега има хубави коли разбира се.

Приготви парите и се въоръжи с търпение :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва един майстор:Ти виждал ли си кола на 10 години и на 200 000+ километра,да няма масло по двигателя?!? :flipoff:

Ако има такава,дето да няма масълце по двигателя,значи нещо не е наред! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е моята няма, защото го папка много бързо :flipoff:

Ако няма течове, трябва да си също толкова внимателен, а и имай предвид, че течошете се оправят сравнително лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята течеше отвсякъде -- абсолютно отвсякъде

капак клапани, гарнитура картер, някакво уплътнение по нагоре не го знам какво...

за час осираше всичко отдолу и ме беше срам да спирам пред лъскави офиси

след всяка смяна на някоя от поредната нарочена гарнитура че е от нея, колата пропикваше още повече

накрая смениха всичко де що има, вече не тече, бута маслото в интеркулъра

както ти казаха, и много да тече, за 200-300 лв ще я оправиш -- това да и е кусура на колата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми мойта е свястна колега :flipoff: но за по-малко от 12 неможе да се коментира... просто на такава цена мога да се съглася да я продам :flipoff:

Редактирано от 99ufo99
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е суха, като арабска пустиня, а и маслото не е паднало и милиметър, откакто я сервизирах, когато я купих предих 6 месеца! :dance:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, значи си уцелил добра машина ,а аз продължавам да търся

Успех! :D

Най-парадоксалното при мен е това, че аз я всех предимно заради вида и! Интериор и екстериор! Бетер жена! :bia: А па уцелих :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дайте предложение каде мога да си намеря някоя прилична количка ама да не е Горубляне, защото нищо не си харесах от там.Ако някой знае някоя авто къща да казва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,защо не видиш в Германия и намери някой който се занимава с внос,да ти я докара.Ако се наемаш може и ти сам да отидеш.Според мен така е най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

има ли свестни A4 дизели на 9г.,защото гледах 2 а4 и двете пускаха масло и се чудя дали бензин, дали дизел , а съм мераклия на един дизеляк :D:) Та въпроса ми е да продължавам ли да търся дизел или да си харесам някоя бензинка.Говоря за А4 Tdi 110 коня AFN

Ти к'во мислиш, че кат земеш бензинката, и ще цъфнеш и ще вържеш ли???

Земи си една 2,5 тди с 6 скорости ръчни, и виж к'во се казва кола.... А туи дето течало масло- хич да не ти пука, ако е много го оправяш, ако не е много- доливаш и това е. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...