Jump to content

A6 C7 facelift дикстроник защита


Anonymous1

Recommended Posts

Здравейте,

 

искам да попитам относно защитата на дисктрониците. Интересуваме как точно става, колко струва и къде е най-добре да се направи. Аз съм от Пловдив, но ако е необходимо ще дойда до София, за да се направи като хората. В момента колата е в гараж, но предпочитам да съм по-спокоен когато трябва да стои навън.


Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята с укрепването е гениална. Самия дистроник се закрепя за специална стоманена рамка с болтове които не могат да бъдат премахнати с обикновени инструменти. Самата рамка е хваната много здраво за бронята, която пък е направена от... пластмаса! Така че имаш пълното спокойствие и сигурност че ако ти откраднат дистрониците ще сменяш и броня.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоманени въжета, планки и т.н.
Няма да ги спреш, но евентуално можеш да ги изненадаш и забавиш и евентуално да се откажат.

Ако не се откажат ще ти платят бронята.. за дистрониците сигурно ще се налага да се бориш в съда.

Ако ги откраднат знам, че е добре да се обадиш в Порше да ги заключат тъй като всеки дистроник е вързан за рамата на колата.

Ако не им свършат работа след като са заключени може да те намерят да си ги откупиш.

Edit: някой хора във форума си ги свалят, поръчват си решетки без дупки и карат без тях. Но и доста неща не работят като например темпомата, старт-стоо, auto hold и не знам още какво.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да ги свалям. Днес се свързах с ДасАуто и ми направиха оферта от 650 лева, ковто ми се струва твърде много за подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Аз се доверих на колегата @Rainoи съм изключително доволен от услугата и цялостното обслужване. Свържи се с него на лично за повече информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...