Jump to content

сервиз Пловдив за 4.2 V8


Recommended Posts

Преди 2 часа, crazy driver написа:

Защо не погледнеш тази: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11627227288191735&slink=l45mx9

Визуално е много по-запазена.

гледах ги всички. ще ги отсявам една по една за сега.

звъннах на човека с хасковското ауди. искам само кажа, че не казвам, че човека лъже или, че не е обслужена колата, но просто смятам че няма смисъл да е гледам.

колата е обслужена по думи (не съм виждал документи, така че не искам да споря дъли е вярно) също так е пребоядисана, но не видях регистрационен номер на нея. човека бил голям фен и си е обслужил колата и е пребоядисал ама е продава. просто не смятам че има смисъл да оглеждам този автомобил. предпочитам да си е с оригиналната боя и да видя къде е удрян като всяка кола в мобилето :) 

за хейтърите ще кажа че съм се консултирал с братовчед ми който има car detailing фирма и баща му боядисва коли от както се помня. не съм се отказал да гледам колата от ей така щото съм си го измислил от дупето. 

някой от софия ако има желание да погледне S6-ците там и да даде инфо ще ми е много от полза. разбира се не за без пари

Преди 4 часа, P_PETKOV написа:

Въпросното 3.0TFSI е с чарджър, има поведение на атмосферен мотор и има сила още от 1000-1200 оборота само след софтуерен ремап минава 400 коня. В купето на 4F с 200 е на ~ 3300 оборота. За мен лично в диапазона около 15 бона няма аналог на 4F с 3.0TFSI което предлага вървеж същевременно имаш голямо купе, е не харчи като 3.0TDI ама пълно щастие няма. 

Обаче няма звука на V10... или поне такива са мненията из интернет. 

то не е гаранция , че ще си намеря 10 цилиндрова кола. накрая може да се окаже, че ще се похваля и с дизел пак. все пак 10 цилиндровите в немското мобиле са по 15 000 евро а не лева поради няква небезисвестна причина :)

 

между другото ме свързаха с човек в америка са 10 цилиндрово ауди и ми каза така , цитирам "готов ли си да плащаш по 5000 долара на година само за подръжка и части за смяна". незнам дъли ще карам колкото американец като километри и дъли наистина ще ми трябват толко тук в българия за подръжка. освен това винаги мога да го заземя в гаража и да си карам алфата докато го оправя 😛 

наумил съм си да си купя кола която никой неиска заради скъпото обслужване понеже 12 години ми казват алфите колко са зле и чупливи и несигурни, докато си карам алфата и си сменям само масло нафта и окачване. та като ми каже някой недей ши се удавиш и се фърлям по на дълбоко

 

 

Редактирано от slaviivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

за съжаление се отказвам от проекта с 10 цилиндрово ауди. поне за сега го отлагам и няма да е с кола от българия. не е приемливо да ида на място да видя колата която уж няма никви забележки и още от далече да видя поне 3 забележки. да ми се твърди че всичко е обслужено и да няма нито една бележка за някаква купена част или стари части в кутията на новите части. тва не е алфа 4 цилиндара да е купя на сляпо и да е направя кукла. 10 цилиндара не са майтап при обслужване. ако примерно се направи цена на която да си струва да рискувам бих се навил, ама да дам 15 бона за да започна тепърва да реставрирам не съм съгласен. 

един приятел рискува така и взе 8 цилиндрово бмв. уж беше супер запазено и незнам си кво, а пък вкара в колата почти двойна сума колкото струваше колата.

то и малко е по трудно психически един алфист да си купи друга марка кола. не съм спрял да разглежам и новата джулия която естествено ми харесва много. държа прекалено много на ръчна скоростна кутия и тва е.

мерси на всички за участието в премеждията ми с ауди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/12/2021 at 11:17 AM, OvivO said:

за мен темата е за чесане на клавиатурата и авторът накрая няма да си купи нищо от шортлистнатите коли...

ще си позволя да се самоцитирам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...