Jump to content

245 40 R18 за A3 8p


pepinokc

Recommended Posts

Колеги мисля да сложа на A3ката джанти 18" ЕТ35 с гуми 245 40 18 от C6 понеже ги имам и ми седят. Та въпроса ми е дали ще опират някъде и добре ли е, тъй като A3ката е с Sline окачване и е Quattro. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами слагаш и тестваш , щом са ти под ръка :) според мен са големи тия валяци за А3 и ще разбереш като ги монтираш :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като търсих джанти и аз, някъде по чуждите форуми прочетох че ЕТ42 е минималното, което може да се сложи на 8P без да опира. Мисля че за 8J джанта ставаше въпрос. Реално не съм пробвал, в крайна сметка си взех 18-ки, които са си от 8P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми често казано не опряха никъде, аз не я тествах с пълна с хора, но мисля че имаше достатъчно място. Обаче с това малко ЕТ, излизаха много грозно от пред, от зад застанаха много красиво обаче. Проблема се реши с джанти с ЕТ43 и гуми 225/40 на 18, което според мен е оптималният размер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с хора де с хора, ако мислиш да си я караш сам може и да е ок, от опит пиша :).

Проблема не е само ЕТ-то, при A6 е по-широка и самата джанта от оригинално вгражданите 18-ки в 8P, а оттам и гумите.

Аз карах с ЕТ 35 17-ки примерно, но с правилните гуми и широчина и нямаше проблем, седяха идеално и отпред и отзад.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е колата на жена ми, освен двете деца други пътници няма, но на това окачване от зад тези гуми/джанти просто заспаха :) но от пред бяха трагични, ако бяха с по голямо ЕТ примерно 43, може и нещата щяха да стоят по друг начин ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...