Jump to content

Допълнителен ключ с KESSY


emilian_kolev

Recommended Posts

Здравейте, от скоро притежавам A6 4G от САЩ. Получих само с един ключ и искам да направя резервен.


Колата е с безключово отключване и палене. Сегашния ключ има и паник бутон.

Бихте ли ме насочили какво ще е необходимо?

Редактирано от emilian_kolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши за кой град търсиш , и звънни във Ауди и ги питай какви пари ще ти струва - ключа ти е от 2 части които се купуват отделно , нарязване на ключа и програмиране . Така ще се ориентираш за цената . Имай в предвид даси вземеш оригинален такъв , че до колкото съм чел като се отрегистрира  съществуващия ключ и другия е някакъв менташки няма да може да се регистрира към колата . Аз си направих 2-я ключ в Сащ в дилъра на ауди навремето . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах по този път преди 3 години. Няма драма, в София мога да препоръчам едни момчета, които ми свършиха на мен работа - намериха ми нов ключ, нарязаха и обучиха на колата, + изтриха стари регистрирани ключове, с които не разполагам. Процедурата отне около 2 часа, мога да дам координати на лично да не правя реклама. Другия вариант е в Ауди - поръчва се нов и май пристигаше обучен след известно време ако не ме лъже паметта... а цената беше Х2 на първия вариант.

Редактирано от Angelov1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за предишното поколение си правих ключ с kessy тук: keyplus.bg
Колата я ползвам само аз и предвид това, че вторият ключ ми е само резервен, си го направих дори да няма дистанционно, отключва и пали само механично, но струваше едва 120лв.

до сега не съм го ползвал резервния...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@emilian_kolev 

И моята дойде с един ключ. Намерих си от нета (даже мисля беше от ОЛХ) ключ от А8 от същото поколение за 80 лв. Обучението при кадърен ключар ми струва още около 150 лв ако не греша. Както е писал @Angelov1  изтриват старите ключове по време на обучението. Въпроса е да си намериш ключ от щатска кола. Разглоби твоя и виж номера. Естествено има и други взаимнозаменяеми както при мен. Ще погледна ако мога да намеря фаила с номерата. Няма проблем че не е ресетиран предварително.

В Порше ще ти излезе 3 пъти по-скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннах на контакта на @Angelov1 и ми даде добра цена. Мисля да се възползвам. 
 

Апропо, звънях и в Порше - ключ 800лв, обучаване около 250лв.

Редактирано от emilian_kolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...