Jump to content

Профилактичен преглед на климатроник.


Recommended Posts

Имам климатроник на Б4-ката от италианските с един екран и много копчета от долу. Въпроса ми е къде мога да отида да ми го регледа и да ми кажат дали така работи, дали работи добре, дали е пълен с фреон и прочие простотии че ми се струва че не духа достатъчно студено.

А и ако може още днес да ме вземат или утре за преглед а не да чакам до другата седмица ?

:lol:

Дайте впечатления куде работят добре като изключим колячите-мърлячи Импас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Младост ако не ти е далеч има един добър сервиз по пътя от Младост 3 за към Студентски град в дясно - имаголяма табела по пътя, моя там ми оправяха клапите и го зареждаха и съм доволен ама не помня как се казваше сервиза :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че нормалния температурен диапазон на работа на климатика е от 3 до 11°С. Ако имаш под ръка някакъв външен термометър, замери температурата от там, дето духа и ако не падне под 11°, има от какво да се притесняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох до този сервиз в младост/дървеница.

Някакво уплътнение при ремъка на компресора е out и сега за ремонт 90 кинта + 60 кинта за допълване на климатроника с фреон. А ако съвсем е свършил фреона ще е по скъпо от 60.

Що толкова скъпо смяната на това уплътнение. Пича каза 2 часа работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната е скъпа защото се сваля компресора и трябва да се отвори до някъде май, но не съм сигурен. На мен ми направиха тази операция в Импас. Като гледам тези цени, направо си е изгодно. В Импас за пълнене и диагностика, да открият от къде изтича фреона - 90 лева. Смяна на оплътнението 170 лева. Смениха и други неща по компресора, че тракаше та като цяло сметката набъбна на 415 при това имаше и отстъпка :lol:

Аз бях доволен, щото като ми описаха възможните варианти и направо ми казаха да имам готовност за всеки случай за 1К :lol: иначе познат ме прати, уж не са ме пързаляли много... ама си вземат доста скъпо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната е скъпа защото се сваля компресора и трябва да се отвори до някъде май' date=' но не съм сигурен. На мен ми направиха тази операция в Импас. Като гледам тези цени, направо си е изгодно. В Импас за пълнене и диагностика, да открият от къде изтича фреона - 90 лева. Смяна на оплътнението 170 лева. Смениха и други неща по компресора, че тракаше та като цяло сметката набъбна на 415 при това имаше и отстъпка :lol:

Аз бях доволен, щото като ми описаха възможните варианти и направо ми казаха да имам готовност за всеки случай за 1К :lol: иначе познат ме прати, уж не са ме пързаляли много... ама си вземат доста скъпо...[/quote']

Колега теб са те одрали просто.... :lol:

Друг път ходи някъде без отстъпка :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не са ти го направили вече отиди при Станислав - 0888616626. На околовръстното е, като тръгнеш от кръстовището със Симеоновско шосе към Панчарево вдясно има една пряка и там малко нагоре. Най-добре му се обади, за да се разберете. Доста хора от клуба ходиха при него и са доволни, аз включително + доста приятели съм пращал и няма недоволни. За пълнене + сериозен преглед взима 50 лв. Човека бачка съвестно и ги разбира много нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

От колко време му търся телефона нямаш представа! :lol:

И аз съм ходил при него, останах МНОГО доволен! Това е мястото за зареждане и ремонт на климатици в София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та значи, "diagnostik" демек Жоро от форума, който има сервиз за VW/AUDI ме прати в един сервиз където ми заредиха климатроника и наляха ново масло в компресора за 50лв. Намира се съвсем близо до разклона на околовръстното за Горна Баня. Веднага след разклона има една улица под ъгъл в дясно и по нея до първото кръстовище - сервиза е точно на ъгъла от дясната страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станислав - 0888616626.

Мерси много ще му се обадя след морето :lol:

сега смятам да опука всичките кинти

напълнил съм фризера от метро и като се върна ще има к'во да се плюска до следжащия payday :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много ще му се обадя след морето :lol:

сега смятам да опука всичките кинти

напълнил съм фризера от метро и като се върна ще има к'во да се плюска до следжащия payday :lol:

Sega ako i pusne6 adresa kude jivee6,sled moreto moje i na dieta da si. :wein: :tanz: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...