Jump to content

Търся колега с Ауди S4 B8 за сравнение на автоматик


bugster

Recommended Posts

Здравейте колеги,
наскоро си закупих S4 и като цяло преди съм нямал наблюдения върху това как се държи автоматика на този модел.
Сега след 2 месеца каране вече имам някакви наблюдения и размишления. Бих желал услуга от колега със същия модел да се сподели и ако може да ги сравним за да имам и друга база за сравнение на това как се държи точно тоя тип скоростна кутия.
Колата ми е S4 2011-та със 7 степенен S-tronic
Който има време и желание да направи сверка и по едно лафче с колега със същия модел, моля да се свърже с мен на лично. Ако той има нужда съответно да провери нещо - също съм отворен да помогна.
Предварително Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито , и много безаварийни километри ти пожелавам :) Ами ако имаш път към Варна пиши ми :) моята е същата . Обслужвал ли си и кутията ? В началото ми беше "странно" усещането за всичко в колата - 1вото ми ауди хахахаха .  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха - може би трябваше да пиша по-рано тук ....
Иначе благодаря!
До 11ти септември бях във Варна ... нещо като летовник. Сега вече съм си в Сф. Но ако има път към Варна ще ти пиша.
Иначе вече минах пълно обслужване за всичко където имаше забележка, включително и маслата по трансмисията ... от-до - всяко едно масълце къде може да съществува. Две на скоростната кутия - на хидравлична и механична, на диференциалите, куатрото, само с изключение на чарджъра, че там нямало ОЕМ масло и ми казаха да не пипам заводското. Колата е на 180К км.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее как ще няма ОЕМ масло за чарджъра ? Това го дискутирахме в една друга тема и някои колеги го бяха сменяли. 

 

Какво те притеснява в кутията ? 

Моята е на 187к км вече и днес ще я карам да ми чистят нагара и всичките неща под чарджъра ще сменям. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bugster Има си ОЕМ масло за чарджъра. Който ти го е казъл това или го е мързяло да погледне в ЕТКА или просто толкова си може. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Обратно на топика - има ли колеги в Сф които могат да ми помогнат да направя сравнение на работата на автоматиците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...