Jump to content

Съвет за A4 35 TFSI 2.0L 150 HP petrol (B9) 2019 г


Recommended Posts

Здравейте,

 

Направих тест драйв на това Ауди А4 - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11696926564309003&slink=uxwyd0

 

Автомобилът ми хареса. При 4 души в купето имаше прилично ускорение (можеше и по-добре) и чудесна стабилност на пътя. Недостатъци за мен бяха, че няма Apple CarPlay, но ми казаха, че може да се инсталира. Също така няма камера за задно виждане, а само сензори за паркиране. Иначе комбинираният разход на бордовия компютър показа 7.5 литра, което бе приятна изненада.

 

Не съм шофирал Ауди досега и нямам добра база за сравнение. Смятате ли, че това е добър екземпляр? Има ли съществена разлика с 2-литровия двигател на 190 к.с.? Ще бъда много благодарен, ако споделите мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

Аз притежавам подобна кола, само че 252 кс и куатро. Тази не е лоша, но не е на куатро и тези 150 кс ми се виждат малко малко😀 - защо като 252 версията харчи същото. 190 версията също е само на предно май. Конкретната кола има хубавите седалки, обаче няма кожа и не са електрически. Също няма виртуалното табло. Андроид ауто и кар плей би трябвало да има - моята поне има. Фаровете и стоповете са от по красивите - лед.  Климатроника е от по- хубавия което също е важно. Другото важно нещо поне за мен е да е с босе озвучение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина е важно да има, но нали се сещаш, че за да има тези неща някой преди нас е трябвало да ги на плати тези глезотойки, а те не са от най-евтините 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/5/2024 at 2:22 PM, Diaksi said:

Здравей, 

Аз притежавам подобна кола, само че 252 кс и куатро. Тази не е лоша, но не е на куатро и тези 150 кс ми се виждат малко малко😀 - защо като 252 версията харчи същото. 190 версията също е само на предно май. Конкретната кола има хубавите седалки, обаче няма кожа и не са електрически. Също няма виртуалното табло. Андроид ауто и кар плей би трябвало да има - моята поне има. Фаровете и стоповете са от по красивите - лед.  Климатроника е от по- хубавия което също е важно. Другото важно нещо поне за мен е да е с босе озвучение.

Няма как да харчи същото, 2 цилиндъра повече, 4х4. Никакъв шанс. На дълъг път може и да се доближават разходите, но в градско големия мотор ще е поне 2-3 литра нагоре.

Редактирано от ma3xa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/5/2024 at 2:22 PM, Diaksi said:

Здравей, 

Аз притежавам подобна кола, само че 252 кс и куатро. Тази не е лоша, но не е на куатро и тези 150 кс ми се виждат малко малко😀 - защо като 252 версията харчи същото. 190 версията също е само на предно май. Конкретната кола има хубавите седалки, обаче няма кожа и не са електрически. Също няма виртуалното табло. Андроид ауто и кар плей би трябвало да има - моята поне има. Фаровете и стоповете са от по красивите - лед.  Климатроника е от по- хубавия което също е важно. Другото важно нещо поне за мен е да е с босе озвучение.

 

Благодаря за перспективата. Иска ми се да пробвам по-мощния двигател от 190 к.с., та дори и като твоя от 252 к.с. преди да реша. Без база за сравнение е трудно.
Този модел е сравнително оскъден от към екстри - няма Android Auto/Apple CarPlay, както и камера за паркиране. Казаха ми, че CarPlay може да се инсталира. Съжалявам, че не пробвах озвучаването в колата, това е важно. Беше много комфортна за каране обаче, това най ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...